Друга ліга. Група Б. 17 тур.
15 жовтня. Стадіон «Дніпро-Арена».16.00. 1300 глядачів.
СК «Дніпро-1» – ФК «Нікополь» 2:1 (1:1)
Арбітри: Геннадій Серпутько (Одеса), Віктор Попков (Волноваха), Олексій Преснухін (Маріуполь)
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Кравченко (к), Войцеховський (Сула,71), Бровченко, Логінов, Поплавка (Ткаченко,71), Когут, Сухар, Лопирьонок, Супряга (Захарків,89), Бєляєв (Хучбаров,83).
Запасні: Варцаба, Шаповалов, Ляшенко, Захарків.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
ФК «Нікополь»: Петриченко, Дегтярьов, Таряник,Вас. Адаменко, Пільтенко, Кривич (к), Донець, Шмигельський, Шестіпалов, Коломоєць, Воронін (Вік. Адаменко 85).
Запасні: Гришин, Доля, Косіненко.
Головний тренер: Григорій Варжеленко
Голи: Кравченко (36), Кривич (44), Когут (88)
Попередження: Логінов (43), Сухар (64), Лопирьонок (76), Кривич (81)

У порівнянні з матчем проти ФК «Дніпро» склад спортклубівців зазнав суттєвих змін. По-перше, повернулися юніори-збірники і трійка Сухар-Бєляєв-Супряга одразу ж розпочала гру з перших хвилин, як знову вивів команду з капітанською пов’язкою і Кравченко, який пропустив дві гри через дискваліфікацію, а от Сніжко навпаки, сьогодні відпочиває через перебір жовтих карток.
Господарі одразу захопили ініціативу, а свою першу гостру атаку провели на 7-й хвилині, коли Поплавка здійснив рейд у чужий штрафний майданчик лівим флангом і завдав удару у ближній кут, але Петриченко діяв надійно, перевівши м’яч на кутовий. Також в дебюті гри запам’ятався прохід і удар Сухаря – поруч зі стійкою. Проте поступово гостям вдалося трохи відвести гру від власних воріт і навіть заробити кілька перспективних стандартів, хоча якийсь гостроти з цього вони не винесли. А от у господарів непоганою вийшла атака на 19-й хвилині, коли Кравченко запустив у прорив Войцеховського, а той знайшов у штрафному Когута, проте скидка півзахисника виявилась неточною. Ще більш гострою була комбінація за участю Поплавки і Бровченка, коли 10-ка СК «Дніпро-1» увійшов у штрафний майданчик і пробив під гострим кутом – Петриченко намертво забрав м’яч. Надійно кулаками зіграв голкіпер «Нікополя» і після традиційно небезпечного навісу зі штрафного від Кравченка, а на 31-й хвилині Супряга підхопив м’яч в центрі поля і ледве не втік від захисника, який тільки у штрафному майданчику в підкаті зумів видряпати м’яча з під ніг форварда дніпрян.
Господарі з великими труднощами продовжували пробивати міцний захист суперника, поки ініціативу на себе не взяв капітан – Кравченко красиво обіграв опонента на замаху та з лівої завдав невідпорного удару метрів з 23-х точнісінько у дев’ятку – 1:0! Невдовзі потужно з лінії штрафного майданчика пробив Сухар, і тепер Петриченко у красивому стрибку перевів м’яч на кутовий. Непогана атака була у господарів і на 41-й хвилині, коли Супряга головою скинув м’яч на хід Войцеховському, але того все ж таки наздогнав захисник, а вже у наступній атаці Петриченко відбив підступний удар Когута, а добивання Поплавки вийшло вище воріт.
А от гості зуміли втілити у гол фактично свій перший же небезпечний момент. Кривич відгукнувся на подачу зі штрафного і одним дотиком переграв з кількох метрів Юрчука -1:1.
З перших хвилин другої половини господарі притисли суперника до їх воріт, але у грі дніпрян було досить багато сумбуру. Продовжив пристрілку Сухар, з ударом якого зумів впоратись Петриченко, перевівши м’яч з нижнього кута на кутовий. А на 58-й хвилині на вбивчій позиції опинився Супряга, але замість удару він просто покатив м’яч у руки воротарю. Невдовзі був гострий прорив Войцеховського, але і він забарився з ударом та втратив м’яч.
Гостям завдяки постійним падінням та іншим маленькім футбольним хитрощам, вдавалося збивати темп матчу. Кожне падіння гравців «Нікополя» завершувалося виходами лікарів, хоча після цього футболісти гостей спокійно вставали і продовжували гру. В останні хвилини матчу господарі пішли вперед великими силами, щоб вирвати перемогу. І на 88-й хвилині Когут відгукнувся на навіс в штрафний майданчик і головою переправив м’яч у сітку – 2:1! Майже одразу міг забивати Захарків, який щойно з’явився на полі, але його удар з кількох метрів у ближній кут прийшовся у зовнішню сітку.
Отже, СК «Дніпро-1» здобуває дуже важку перемогу і повертається на другу сходинку у турнірній таблиці.
Удари: 14(9)-5(2)