СК «Дніпро-1» – «Харманштадт» (Сібіу, Румунія) 3:3 (1:2)
6 лютого. Бєлєк (Туреччина). 14.00. Контрольний матч.

Арбітр: Катерина Монзуль (1 тайм)
СК “Дніпро-1”: 1 тайм: Юрчук, Бровченко, Лопирьонок, Логінов, Гоменко, Кравченко, Когут, Сніжко, Чегурко, Хучбаров, Супряга. 2 тайм:Варцаба, Бровченко (Зайков,65), Білик, Сафронов, Поплавка, Когут (Литвиненко,65), Передистий, Чегурко (Ховайко,65), Бєляєв, Войцеховський, Сула.
«Хармандштадт»: Молдован, Татар, Крісан, Пірвулеску, Станчу, Далбеа, Думітріу, Нягу, Русу, Петреску, Бланару. На заміну вихидили: Брату, Катінян, Коман, Хержелігіу, Данчі.
Голи: Супряга (32), Сула (67), Литвиненко (72) – Бланару (28), Русу (34) Пірвулеску (79)

Стартовий склад дніпрян у першому матчі року був в цілому доволі звичний, окрім двох позицій. На правому фланзі – в обороні з’явився номінальний півзахисник Гоменко, який давно вже не грав в основі, а в середній лінії вийшов Чегурко, який у першому колі чемпіонату виступав за харківський «Металіст».

Забивати команди розпочали в середині тайму. Першими відзначились румуни, які скористалися втратою нашої команди на лівому фланзі і реалізували вихід сам на сам. Проте спортклубівці невдовзі відновили рахунок – це Супряга переграв і захисника, і голкіпера румунського клубу. Таким чином Владислав став автором першого міжнародного голу клуба в його історії! Але нічийним рахунок протримався недовго – «Харманштадт» результативно завершив розіграш штрафного удару. При такому рахунку (2:1 на користь румунського клубу) команди і пішли на відпочинок.

У перерві тренерський штаб СК «Дніпро-1» провів одразу 8 замін (залишились на полі Бровченко, Когут і Чегурко, при цьому останній перейшов з лівого флангу атаки на правий). В центрі оборони грали Сафронов і Білик, а зліва вийшов Поплавка. Войцеховський зайняв місце правого півзахисника, Бєляєв і Передистий в середині поля, а Сула на вістрі атаки. Відзначимо, що у перерві змінилася і арбітр – замість брюнетки вийшла блондинка).

За 20 хвилин дебютували у складі СК «Дніпро-1» і Академіки – Зайков, Литвиненко і Ховайко, які замінили по позиціям Бровченка, Когута і Чегурка, що провели на полі більше години. Саме після цього пішли голи. Спочатку Сула завершив свій прохід підступним ударом метрів з 18-ти – 2:2! А ще за 5 хвилин влучно поцілив у кут воріт і Литвиненко, який відзначив свій дебют у дорослому футболі голом. На жаль, втримати переможний рахунок нашій команді не вдалося – румуни відігралися після подачі з кута поля, коли Варцаба не розібрався з захисниками – хто саме повинен йти на м’яч.

Наприкінці зустрічі наша команда мала відмінний шанс вирвати перемогу, але Войцеховський з вигідної відстані пробив над поперечиною. У підсумку, свій перший в історії міжнародний матч СК «Дніпро-1» завершив бойовою нічиєю 3:3!