Судді: Степан Лапко, Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко (усі Львів)
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Сухар (Шаповалов,46), Сафронов, Логінов (Лопирьонок,46), Польовий, Кравченко (к) (Ляшенко,46), Когут (Бєляєв,64), Сніжко, Хучбаров, Поплавка, Захарків (Войцеховський,64).
«Інгулець-2»: Гурідов, Кобуладзе, Зіпцер, Бесараб (Нікулін,46), Росляков, Гамула (Король,46), Шишка (к) (Цибін,67), Глоба, Синьогуб, Фхакадзе (Трофімчук,79), Світличний
Тренер: Олександр Гуменюк.
Гол: Захарків (16), Поплавка (24), Бесараб (44, автогол)
Нереалізовіаний пенальті: Кобуладзе (90+1, воротар)
Попередження: Фхакадзе (37), Сухар (45), Поплавка (78), Світличний (88)

Матч проти другого складу «Інгульця», основа якого зараз бореться за путівку до УПЛ, став останньою домашньою грою для підопічних Дмитра Михайленка у 2017 році. Цього разу тренерський штаб дніпрян не міг розраховувати на Супрягу, який подовжує забивати за юнацьку збірну, тому з перших хвилин на поле вийшов Захарків. Крім того. після довгої перерви в центрі оборони довірили  місце Сафронову, а Лопирьонок залишився в запасі. Також зазначимо появу серед запасних Гоменка, який в останнє виходив на поле саме проти «Інгульця-2» в матчі першого кола.

Як не дивно, але гості нанесли перший удар в матчі – це Фхакадзе на 3-й хвилині пробив вище воріт метрів з 18-ти, хоча і перед цим епізодом, і одразу після нього господарі провели дві непогані атаки лівим флангом, які завершувалися перспективними навісами Хучбарова і Польового, але ані Захарків, ані Когут, не зуміли замкнути передачі партнерів. Проте і гості не тільки захищалися, і в черговій контратаці той же Фхакадзе головою намагався переправити м’яч через Юрчука, але знову неточно. Свій же перший удар по воротах гостей дніпряни нанесли на 12-й хвилині, коли Кравченко бив з льоту після подачі першого кутового – поруч зі стійкою.  А невдовзі господарі і відкрили рахунок – Когут кинув у прорив Захарківа, і форвард спокійно перекинув м’яч через Гурідова – 1:0! Так перший влучний удар команди став результативним.

За 8 хвилин рахунок став 2:0. Хучбаров зробив пас на хід Сніжку, який зумів дістати м’яч на самісінькій лицевій лінії і прострілити вздовж воротарського майданчику, де до кінця із захисником поборовся Когут, після чого м’яч відскочив до Поплавки, якому ніхто не завадив з кількох метрів переграти воротаря. Той же Поплавка міг оформити дубль, коли здійснив рейд на правому фланзі і увійшов у штрафний майданчик, але м’яч після його удару в ближній кут пройшов поруч зі стійкою. А незадовго до перерви гості мали шанс скоротити відставання: Фхакадзе вивів на удар Рослякова, але той трохи відпустив м’яч, і довелося бити в падінні у ближній кут, в результаті він влучив у зовнішню сітку. Але на 43-й хвилині господарі забили втретє. Це Хучбаров в черговий раз гостро пройшов по флангу і прострілів вздовж воротарського майданчику, а там м’яч зрикошетив від Бесараба і перетнув лінію воріт. У підсумку в СК «Дніпро-1» вийшла дуже цікава статистика у першому тайму – три голи при двох влучних ударах по воротах.

У перервы обидва наставники провели заміни в складі, але на хід гри це ніяк не вплинуло. Господарі продовжували володіти великою територіальною перевагою, але перший гострий момент створили лише після того, як пройшло чверть години –  соло Сніжка, який обіграв кількох суперників завершилось ударом, що заблокували захисники. Далі красиво, метів з 22-х, бив Хучбаров – м’яч пролетів поруч із дев’яткою. Невдовзі Сніжко замикав головою подачу партнера – влучно під поперечину, але прямо над Гурідовим, а у наступній атаці Когут з кількох метрів поцілив у поперечину. Чудовий момент був і у Поплавки, який після прострілу Хучбарова переграв захисника, але пробив вище воріт. Непоганий штрафний був і у виконанні Бєляєва, але тут надійно зіграв воротар.

А на останній хвилині гри гості заробили пенальті, але тут блискавично зіграв Юрчук, який парирував удар Кобуладе!

У підсумку СК «Дніпро-1» довів черговий матч до впевненої перемоги зі своїм улюбленим рахунком -3:0!

Удари:14(7, 1 поперечина)-8(1)