Контрольна гра. 17.00. НТБ Придніпровськ.
СК «Дніпро-1» -«Інгулець» (Петрово) 2:2 (1:1)
СК «Дніпро-1» : 1 тайм: Юрчук,Чеботаєв, Логінов, гравець на оглядинах, Польовий, Кравченко, Когут, Загальський, Чичиков, Щедрий, Куліш.
2 тайм: Бабічин, Бровченко, гравець на оглядинах, Лопирьонок, Шаповал, Панасенко,Назаренко, Сніжко, Щедрий (Мємєшев,60), Загальський (Поплавка,60), Войцеховський.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Голи: Загальський (21), Войцеховський (59) – Акименко (37, 51)
Вилучення: Чеботаєв (34) -Запорожець (34)

В стартовому складі спортклубівців вийшло одразу кілька новачків, при чому атакуюча лінія повністю була складена з гравців, які нещодавно з’явилися  у команді: Куліш зайняв позицію центрфорварда, Щедрий – лівого атакуючого півзахисника, а Чичиков – правого. Праворуч, але у захисті, розташувався ще один новачок – Чеботаєв. У центрі поля діяв трикутник Кравченко-Когут-Загальський, при цьому останній грав ближче до атакуючих гравців. Господарі розпочали активніше, і вже на 5 хвилині Чичиков гостро прострілив з правого флангу, після чого голкіпер «Інгульця» не зумів втримати м’яч, але добити сферу у ворота було нікому. Гості відповіли гострою атакою на 11-й хвилині, і тут надійно зіграв Юрчук, який накрив м’яч у ближньому куті.  Невдовзі петрівці провели ще одну небезпечну атаку, коли форвард гостей залишився наодинці в штрафному майданчику, але його удар головою був досить невдалим. А от далі відмінний шанс відкрити рахунок втратив Куліш, який на 15-й хвилині головою спрямував м’яч у ворота, після подачі з лівого флангу від Щедрого, але тут відмінно зіграв голкіпер петрівців. Ну а на 18-й хвилині дніпряни відкрили рахунок. Це Загальський сам перехопив передачу суперника і втікши на побачення з воротарем проштовхнув м’яч повз голкіпера -1:0! На 29-й хвилині у штрафному майданчику гостей виник досить суперечливий епізод після падіння Щедрого, але свисток арбітра у цьому моменті промовчав. Відзначимо, що не дивлячись на статус товариської гри, зустріч тривала у дуже жорсткій боротьбі, і на 34-й хвилині не витримали нерви у Чеботаєва та Запорожця, які побачили перед собою червону картку від арбітра, але за домовленістю тренерів вони залишились на полі. Одразу ж гості виконали стандарт, після якого Акименко головою спрямував м’яч у сітку -1:1.

Після перерви у господарів вийшов практично повністю оновлений склад – залишилися лише Загальський і Щедрий, але тепер останній перейшов на правий фланг півзахисту, на лівому в середній лінії діяв Назаренко, а у захисті –  Шаповал. Ще один новачок команди Панасенко зайняв позицію опорника.  Але поки господарі налаштовували зв’язки на полі петрівці вийшли вперед – дубль оформив Акименко, який влучно пробив метрів з 12-ти.  Спортклубівці мали непоганий шанс відігратися на 58-й хвилині, коли Войцеховський зробив відмінний простріл у штрафний майданчик, але там Щедрий не кращим чином завдав удар, і вже після наступної атаки, тепер вже правим флангом, голкіпер петрівців відбив підступний удар Сніжка, але першим на добиванні був Войцеховський, який відновив рівновагу у матчі – 2:2.

Одразу після цього гості повністю замінили склад, а дніпряни провели дві заміни гравців, які діяли з перших хвилин. На полі тривала рівна гра, в якій було багато мужньої боротьбі, і лікарям нерідко доводилося надавати допомогу своїм підопічним. Але саме такою і буде Перша ліга для наших хлопців – до цього потрібно звикати. Кілька разів довелося вступати у гру і Бабічину – особливо запам’ятався його красивий сейв на 85-й хвилині гри після удару з-за меж штрафного майданчику. У власну чергу господарі виконували кілька перспективних стандартів, але захист петрівців діяв надійно. На останній хвилині матчу на полі знову виникли пристрасті, після чого арбітр вирішив одразу ж дати фінальний свисток – по – справжньому бойова нічия у контрольному матчі.