СК «Дніпро-1» – «Металург» (Запоріжжя) 3:0 (0:0)
Судді: Артем Михайлюк (Київ), Микола Близнюк, Андрій Бахмєтьєв (обидва Харків)
Суддівський наглядач: Олександр Луценко (Харків)
СК «Дніпро-1»: Варцаба, Сафронов, Лопирьонок, Логінов (кап.), Бровченко, Передистий (Поплавка,61), Бєляєв, Сніжко (Сула,74), Чегурко (Войцеховський,73), Мемешев (Гоменко,61), Кірєєв (Супряга,46). Запасні: Юрчук
«Металург»: Теленков, Божий, Остапенко (кап.), Сентябов, Башинський (Керножицький,53), Курусь (Нападайло, 86), Трофимчук (Черніков,77), Некрасов, Радомський (Литвиненко,74), Мартиненко, Чумак (Шовкун,83). Запасні: Бережний, Батраченко.
Головний тренер: Андрій Богатченко
Попередження: Сніжко (12), Радомський (54), Некрасов (56)
Голи: Супряга (48), Бровченко (57) , Войцеховський (81)
На 41-й хвилині Кірєєв не реалізував 11-метровий удар (воротар)

В  порівнянні з осінньою частиною сезону в стартовому складі господарів глядачі побачили одразу чотирьох нових виконавців, при цьому лінія атаки оновилася повністю – це новачкі-вінгери Чегурко і Мемешев, форвард Крієєв, який відновився після травми і став кращим бомбардиром команди в міжсезонні, та ще один гравець, що поповнив команду – опорник Передистий. Відзначимо і появу з перших хвилин двох юніорів-збірників – Сафронова і Бєляєва (Супряга залишився в запасі), які пропустили останній етап підготовки спортклубівців до сезону, але плідно попрацювали в складі юнацької збірної України в Еліт-раунді, здобувши путівку до фінального етапу Євро-2018.
Після невеликої розвідки господарі перейшли до активних дій, і на 6-й хвилині провели одразу дві атаки: спочатку Передистий пробив повз воріт з лінії штрафного майданчику, а потім Кірєєв замикав простріл Чегурка з правого флангу, але знову таки неточно. А на 10-й хвилині той же Кірєєв мав ще кращий момент, коли опинився на самоті перед голкіпером суперника, але пробив неточно у дальній кут. Невдовзі Сніжко трохи не зумів випередити Теленкова і врізався у воротаря, за що отримав жовту картку, хоча момент був дуже перспективний. Потім чергову гостру атаку господарі провели на 16-й хвилині, коли вже Мемешев розігнав атаку, віддав передачу на флангу Бровченку, а той знайшов на куті воротарського майданчика Чегурка, якому вільно дали прийняти м’яч, але Єгор пробив вище воріт. Спортклубівці продовжували тиск, і на 22-й хвилині Логінов ледве не замкнув навіс зі штрафного від Бровченка. Команда Дмитра Михайленка і надалі продовжувала володіти перевагою, але трохи втратилася гострота у завершальній фазі атак. Відзначимо епізод і на 39-й хвилині, коли Мемешев опинився на газоні у штрафному майданчику «Металурга», але арбітр не помітив у цьому моменті порушення правил з боку Чумака. Але вже за хвилину рефері такі зреагував на фол проти Мемешева і призначив пенальті, проте Теленков впорався з ударом Кірєєва, а далі голкіпера підстрахував захисник після добивання Чегурка. Майже одразу Теленков знову зірвав оплеску після того, який відбив удар в упор від Мемешева. До свистка на перерву дніпряни обклали навісами штрафний майданчику гостей, але пробити стіну суперника у першому таймі їм так і не вдалося.
У перерві в складі господарів відбулася одна заміна – на вістрі атаки Кірєєва замінив Супряга і вже після першої атаки Владислав міг забивати, але зробив простріл вздовж воротарського майданчику, але швидкий гол у другому таймі все ж таки відбувся – Мемешев зробив навіс на Супрягу і той головою спрямував м’яч у дальній кут – 1:0 СК «Дніпро-1» виходить вперед. Не пройшло і 10 хвилин, як рахунок подвоївся. Тепер вже автор першого голу Супряга заробив штрафний, і Бровченко відмінним ударом під поперечину змусив капітулювати Теленкова.
Після другого голу господарі спокійно контролювали ситуації на полі, намагаючись збільшити рахунок, у той час як Варцаба більшість часу відверто нудьгував, хіба що на 6-й хвилині Ігор підстрахував партнерів, коли вийшов метрів на 40 з воріт і вибив м’яч перед суперником. Наступного ж разу дніпряни відзначились після того, як Дмитро Михайленко зробив усі п’ять замін – саме свіжі гравці і довели рахунок до великого: Гоменко прострілив з правого флангу, а Войцеховський пробив під поперечину -3:0!
До фінального свистка господарі мали ще кілька нагод збільшити рахунок, особливо запам’яталися моменти у Сули, Логінова та Поплавки, але спортклубівці зупинилися на улюбленому своєму рахунку в цьому чемпіонаті.