СК «Дніпро-1» – «Мідделфарт G & BK» (Мідделфарт, 1 місце 2 ліги Данія) 0:2 (0:0)

2 березня. Бєлєк. Контрольний матч. 16.00.

СК «Дніпро-1»: Варцаба, Бровченко (Зайков,46), Сафронов, Лопирьонок (кап.) (Логінов,46 (кап), Поплавка (Польовий,46), Передистий (Кравченко,59), Сніжко (Когут,46, Бєляєв,79), Бєляєв (Литвиненко,59), Чегурко (Хучбаров,46), Гоменко (Супряга,72), Кірєєв (Войцеховський,46).

На гру проти лідера другої данської ліги тренерський штаб спортклубівців значно оновив склад у порівнянні з грою проти «Інгульця». З того складу залишилися тільки четверо – Бровченко, Лопирьонок, Чегурко і Сніжко, а в іншому на поле вийшли ті, хто або мало зіграв з петровцями, або взагалі пропускав ту гру. Наша команда одразу взяла м’яч під свій контроль але тривалий час не могла створити щось гострого біля воріт суперника. У перші 15 хвилин зустрічі запам’ятались хіба що комбінація стінка Гоменко-Сніжко-Гоменко з ударом останнього метрів з 20, але точно у руки воротарю, та удар головою Лопирьонка у дальній кут після навісу зі штрафного, але м’яч пройшов поруч із стійкою.  На це «Мідделфарт» відповів гострою атакою правим флангом, після чого був навіс на кут воротарського майданчика звідки нападник данці пробив повз воріт.  В цілому весь перший тайм пройшов між двома штрафними майданчиками, а у самій грі було багато боротьби. Лише перед самою перервою Чегурко мав шанс відкрити  рахунок, але його підступний удар з кута штрафного майданчика пройшов поруч із дальньої стійкою.

У перерві в складі команди відбулися зміни і гра трохи пожвавішала. Особливо гостро було на лівому фланзі атаки спортклубівців, активними були Хучбаров і Польовий. Так після прострілу Каміля воротар данців витягнувся в струнку і в красивому стрибку вибив м’яч, а потім після прострілу Польового захисник суперника вибив м’яч практично з метру від воріт. На 60-й хвилині той же Хучбаров асистував Сафронову, але захисник, залишившись на самоті перед воротами пробив вище поперечини. Майже одразу суперники відповили гострою атакою лівим флангом, яка завершилася неточним ударом метрів з 10 у дальні кут.  Потім вже Кравченко пробивав штрафний під гострим кутом, і м’яч пройшов поруч із дальньою дев’яткою. А на 68-й хвилині данці відкрили рахунок – гравець «Мідделфарту» завдав удар низом метрів з 25-ти і Варцаба не зумів парирувати цей постріл. За  хвилин рахунок став для нашої команди 0:2 – тепер вже провал був у центрі оборони і форвард данців реалізував вихід сам на сам. У час, що залишився дніпряни притисли суперника до воріт, але так жодного разу і не зуміли засмутити данців, хоча перспективні моменти були – Польовий пробив штрафний вище поперечини, а небезпечний навіс того ж Польового невдалим ударом замикав Хучбаров. У підсумку друга поспіль поразка спортклубівців з однаковим рахунком 0:2.