Завтра в турецькому місті Бєлєк спортивний клуб «Дніпро-1» проведе свій черговий спаринг на зборах. Суперником підопічних Дмитра Михайленка стане данський клуб  «Мідделфарт G & BK». Початок гри о 16 годині за київським часом.

Спортивний клуб «Мідделфарт» було засновано в однойменній комуні (зараз її населення 37 тисяч мешканців) ще 25 травня 1900 року, але футбол з’явився в клубній структурі лише у 1972 році. Команда постійно мала аматорський статус і тільки у 2014 році стала напівпрофесійною, потрапивши в Другу лігу чемпіонату Данії. Восени 2017 року на першому етапі сезону «Мідделфарт» у дуже запеклій боротьбі посів першу сходинку у групі 2 Другої ліги (8 перемог, 1 нічия, 5 поразок, різниця м’ячів 28-18), при цьому відстань від першого до п’ятого місця склала лише одне (!) очко. Тепер весною команда виборюватиме путівку до Першої ліги у турнірі з кращими командами з інших груп Другого дивізіону (загалом 12 клубів розіграють дві путівки до Першого дивізіону) – стартовий матч «Мідделфарт» проведе 18 березня.

Традиційно ви зумієте подивитися гру в прямому ефірі на нашому сайті та на клубному каналі https://www.youtube.com/watch?v=kaNDegoS8rE

Прес-служба СК «Дніпро-1»