Завтра, 15 вересня, футболісти спортивного клубу «Дніпро-1» проведуть матч 9-го туру чемпіонату країни у Першій лізі. Суперником підопічних Дмитра Михайленка стане столична «Оболонь-Бровар». Гра відбудеться на «Дніпро-Арені» і розпочнеться о 16 годині.
Клуб «Оболонь-Бровар» засновано у 2013 році. Раніше існувала «Оболонь» (Київ), але у 2012 році вона стала банкрутом, тому було вирішено створити новий колектив, за який в основному грали молоді вихованці школи «Зміна-Оболонь», а крім того, до нового формування перейшов персонал старої «Оболоні». Після короткочасного виступу на аматорському рівні, «Оболонь-Бровар» дебютує в сезоні 2013\14 у Другій лізі, де спочатку посіла восьме місце, а наступного сезону друге і завоювала путівку у Перший дивізіон, де і виступає з сезону 2015\16. Після вдалого дебюту (3 місце – краще досягнення в історії), кияни погіршили результати, спочатку посівши 9-тий рядок у турнірній таблиці, а у минулому сезоні ледве зберегли прописку у лізі, лише на сходинку випередивши тих, хто залишив дивізіон (14 місце).
У цьому сезоні пивовари стартували дуже непогано, записавши до свого активу несподівані для багатьох фахівців перемоги у Луцьку та Харкові, але з іншого боку «Оболонь-Бровар» поступилася дома «Сумам» та також на власному полі не зуміла переграти «Рух», для якого те очко й досі залишається єдиним набраним у чемпіонаті. Зараз команда набрала 14 очок у 8 матчах і займає місце серед лідерів, замикаючи квартет кращих.
Для спортклубівців ця гра стане першою з цією командою – раніше клуби не зустрічались навіть у контрольних поєдинках.
Судитиме матч бригада арбітрів на чолі з одеситом Дмитром Бондаренком (9 матчів на рівні УПЛ), для якого ця гра стане першою за участю дніпрян.

Перша ліга. 9 тур.
15 вересня. 16.00. «Дніпро-Арена».
СК «Дніпро-1» — «Оболонь-Бровар» (Київ)
Головний суддя: Дмитро Бондаренко (Одеса)
Судді на лінії: Ігор Жосан (Херсон), Ігор Рибченко (Запоріжжя)
Четвертий арбітр: Олег Буяшов (Дніпро)
Суддівський наглядач: Олександр Матяш (Полтава)

Прес-служба СК «Дніпро-1»