СК «Дніпро-1» – «Суднобудівник» (Миколаїв) 3:0 (2:0)
Судді: Андрій Кошура (Чернівці), Олександр Беркут, Ірина Петрова (Херсон)
СК «Дніпро-1»: Варцаба, Бровченко, Польовий (Шаповалов,46), Лопирьонок, Логінов (к), Ляшенко, Когут (Ткаченко,46), Сніжко, Хучбаров, Войцеховський (Сула,46), Захарків (Поплавко,70).
«Суднобудівник» (Миколаїв): Шулов, Безуханич, Кретов, Горинов (Куянов,46), Зайчек (Частоколяний,77) , Ратушний, Котов, Гончаров, Гагулін (Дмітрієв,60), Носов (Задера,66), Кривий (к).
Запасні: Мизернюк, Чернишенко
Головний тренер: Денис Роберт Люкенс
Голи: Сніжко (29,36), Логінов (72)

Після дуже важкої гостьової перемоги над «Таврією-Сімферополь», коли лише в заключні 10 хвилин гри дніпряни зуміли не тільки відігратися, а і здобути важливі три очки, тренерський штаб СК «Дніпро-1» провів певну ротацію складу. На останній межі тепер настала черга грати Варцабі, в опорній зоні дискваліфікованого Кравченка замінив Ляшенко, а у нападі замість Сули з перших хвилин вийшов автор голу в Бериславі Захарків. До того ж, нагадаємо, що одночасно з нашим матчем квартет дніпрян бився у відборі до юнацького Євро-2018 проти норвежців в Албанії. За таких умов в запасі господарів в стартовому протоколі перебувало лише п’ять виконавців, з дозволених семи.

Як і очікувалося дніпряни з перших хвилин притисли суперника до їх воріт, поступово намагаючись за рахунок флангових проходів, навісів і стандартів пробити міцний автобус миколаївців. Першим пристрілку розпочав Ляшенко, який пробив з лінії штрафного майданчика поруч зі стійкою. Далі Захарків, піймав постріл з правого флангу Хучбарова, прибрав на замаху захисника, і пробив у дальній кут – трохи неточно, при цьому здалося, що м’яч зачепив гравця гостей, але арбітр показав на удар від воріт. А ще за хвилину Войцеховському не вистачило лічених сантиметрів, що замкнути навіс зліва.

Дуже ефектною була комбінація, яка завершилась прострілом від лицьової лінії Польового точна на Бровченка, Юрій завдав підступного удару в нижній кут, але Шилов зумів перевести м’яч на кутовий. Іноді м’яч просто таки метався по штрафному майданчику гостей, але не вистачало завершального удару. А на 19-й хвилині Ляшенко навісив точно на голову Войцеховському, який завдав удару знаходячись вже у воротарському майданчику, але Шилов у стрибку зумів з другої спроби накрити м’яч, випередивши на добиванні Когута. Невдовзі той же Войцеховський знову розстрілював голкіпера, але тепер ногою і з вбивчої позиції влучив у поперечину! НА 26-й хвилині Шилов знову рятує свою команду після удару в притул Логінова, який відгукнувся на подачу зі штрафного Польового.

Така перевага не могла не втілилися у забитий м’яч і на 29-й хвилині господарі дотисли суперника. Хучбаров зробив простріл справа, Захарків завдає удару, але знову Шилов відбиває м’яч, а на добиванні перший був Сніжко, який спокійно вразив ворота, де залишався лише захисник. Невдовзі господарі вдруге змусили Шилова витягнути м’яч з сітці воріт, але гол Когута, який замкнув простріл Хучбарова, не зарахували через офсайд.

Проте на 36-й хвилині рахунок господарі подвоїли. Сніжко ніби ніж скрізь масло пройшов через захист суперника, віддав пас Войцеховському, після удару якого Шилов трохи загальмував політ м’яча до лінії воріт, а там сферу першим у боротьбі із захисником наздогнав Сніжко і заштовхав м’яч у сітку, оформивши дубль -2:0! Ще у першому таймі той же Сніжко міг оформити хет-трик, але у компенсований арбітром час, замикаючі простріл Бровченка, запустив м’яч вище воріт.

А що ж гості? До перерви Варцаба торкався м’яча тільки коли вводив його від воріт, або отримував передачі від партнерів, тому красномовною є статистика ударів по воротах до перерви: 20-0!

У перерві господарі провели одразу три заміни: Шаповалов вийшов замість Польового, знявши позицію правого захисника, при цьому Бровченко перейшов на лівий фланг, в середній лінії Когута замінив Ткаченко, а у нападі Сула вийшов замість Войцеховського. У грі ж нічого не змінилося, господарі продовжили тиснути суперника. Вже на початку тайму двічі повз воріт бив Хучбаров, а після прострілу Шаповалова захисники з великими труднощами били м’яч на черговий кутовий. На 60-й хвилині знову міг забити Сніжко, але Олександр завдав удару вище воріт після прострілу з зліва. Першим же влучним ударом у таймі став постріл зі штрафного Ляшенка, коли Шилов потягнув м’яч з нижнього кута, перевівши його на кутовий, після подачі котрого Логінов бив головою – трохи вище поперечини. Саме капітан команди і провів третій гол у матчі. На 72 хвилині захисник знову підключився на стандарт, і головою переправив м’яч у сітку після навісу Бровченка – 3:0!

За дві хвилини ще одна передача Бровченка мала стати результативною, коли Сула красиво п’ятою переправив м’яч у сітку, але лайнсмен побачив у Дмитра офсайд. А невдовзі Логінов міг оформити дубль, коли знову таки був головою після стандарту, але цього разу трохи неточно. Кілька моментів не реалізував Сула, якому кожного разу не вистачало влучності при ударах.

Що і казати, рахунок 3:0 не повністю відображає перевагу СК «Дніпро-1» у цьому матчі, але головне є – команда здобуває чергову перемогу з великим рахунком, затративши на це рівно тільки сил, скільки було потрібно.

Удари:33(20, 1 поперечина)-0