Завтра, у середу, 26 вересня, на полі стадіону «Дніпро-Арена» відбудеться матч третього раунду (1\16 фіналу) Кубка України, в якому спортклубівці прийматимуть луцьку «Волинь». Початок зустрічі о 18 годині.
Рівно місяць тому, 26 серпня, дві команди, що зараз ведуть відчайдушну боротьбу за лідерство у Першій лізі вже зустрічались між собою на тому ж самому місці. І тоді лучани, що до візиту на «Дніпро-Арену» не мали а ні втрачених очок, а ні пропущених м’ячів, отримали від спортклубівців у власні ворота п’ять без відповідних м’ячів (відзначились Олексій Чичиков,32, Ігор Когут,37, Дмитро Башлай, 59, Олександр Назаренко,70, Володимир Польовий,88). На цей час команди посідають в чемпіонаті перше та третє місця, при цьому перевага дніпрян рахується лише двома очками.
Проте у Кубка власні закони. Тут усе треба розпочинати спочатку, тому можна не сумніватися, що лучани, які стовідсотково зробили висновки з тієї гучної поразки, намагатимуться не припускатися подібних помилок, ну а дніпряни, які ще у минулому сезоні отримали кубковий переможний смак, будуть доводити, що той розгром був не випадковий.
На кубковому шляху обидві команди в стартовому для себе раунді подолали у гостях представників Другої ліги. Спортклубівці на минулому тижні довели свою перевагу у дербі із запорізьким МФК «Металург» — 2:0 (Сергій Кравченко,54,Станіслав Куліш,77), ну а волиняни у дуже непростому двобої, тільки у додатковий час, за ходом якого довелося відіграватися, з рахунком 3:2 зуміли дотиснути «Таврію-Сімферополь» (Куксенко,25, Біжко,101 – Климець,13, Карпенко,109, Курко,118).
Судитиме завтрашній матч бригада арбітрів на чолі з Юрієм Івановим з Донеччини. Одного разу в цьому сезоні він вже обслуговував матч за участю спортклубівців, зафіксувавши перемогу дніпрян у Винниках над тамтешнім «Рухом» – 3:1. В цій грі він показав дві жовті картки спортклубівцям і три їх суперникам.

Кубок України. 1\16 фіналу.
26 вересня. 18.00. «Дніпро-Арена»
СК «Дніпро-1» — «Волинь» (Луцьк)
Головний суддя: Юрій Іванов (Донецька область)
Судді на лінії: Олександр Беркут (Херсонська область), Сергій Соботюк (Житомир).
Четвертий арбітр: Олег Буяшов (Дніпро)
Суддівський наглядач: Микола Даниленко (Бердянськ).

Прес-служба СК «Дніпро-1»