ВБОЛІВАЛЬНИКИ

Шановні вболівальники!
Пройшло лише один рік, як народилася команда мрії — «СК Дніпро-1». Але вже з впевненістю можна сказати — наш клуб, як помітна одиниця українського футболу, відбувся. Коротка, проте яскрава історія «СК Дніпро-1», вже зі своїми традиціями і вболівальниками,  запорука цьому.
Першим і головним імпульсом до створення команди став той катастрофічний стан дніпровського футболу, який склався на початок сезону 2017-18. Для нас постало завдання — не допустити остаточного провалу Великої гри у славному місті на Дніпрі.
Початок сезону одразу показав, що команда мрії демонструє досить якісну гру і здатна претендувати на найвищі місця у Другій лізі. З перших турів нам вдалося закріпитися на верхівці турнірної таблиці і повести боротьбу за лідерство у групі.
Незважаючи на труднощі, притаманні періоду становлення, ми поступово оформлюємо фірмовий атакуючий стиль. Команда пропагує відкритий футбол та цементує стартовий склад.
Я принципово не хотів би нікого виділяти з футболістів. На мою думку, досвідченим і ще зовсім молодим гравцям вдається створювати якісну синергію на полі. Хлопці постійно додають у грі.  Впевнений, що маловідомі імена скоро будуть у всіх на вустах.
Остання перемога у 1/8 кубку України над командою Прем`єр-ліги одеським «Чорноморцем» ще більше надихнула. Переконані, що команда здатна завоювати перше місце у своїй групі. Перехід до Першої ліги — завданна виконане!
Ми дійшли  до півфіналу Кубку України — це теж важливий результат. Та головне, щоб наші гравці зберегли ту жагу до перемоги та нестримне бажання постійно вдосконалюватись, що є сьогодні.
На команду мрії чекає ще чимало славних перемог. Сподіваюсь, що ви завжди будете з нами!
Юрій Береза, почесний президент «СК Дніпро-1».

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ СК ДНІПРО-1 ТА ПІДТРИМУЙ РІДНУ КОМАНДУ:

[contact-form-7 id=»2166″]

*Зареєстровані вболівальники мають змогу отримати знижку на придбання атрибутики клубу у фан-шопі та квитків на домашні матчі.