19 травня. Миколаїв. «Парк Перемоги». 16.30
Судді: Олександр Титов (Донецька область), Андрій Бахмєтьєв, Микола Близнюк (обидва з Харкова)
Четвертий арбітр: Віктор Мамчур (Миколаїв)
Суддівський наглядач: Руслан Кісельов (Суми)
МФК «Миколаїв-2»: Дмитроченко, Мінін, Ляшевский, Чаус (кап.) (Змієвський, 72), Пасічник (Толгаренко,54), Скидан (Ізмалков,25), Бардадим (Студенко, 72), Кучеренко (Зайков,24), Барський, Швець, Вітенко.
СК «Дніпро-1»: Бабічин, Бровченко, Лопирьонок (кап.) (Гоменко,46), Сафронов, Поплавка, Передистий, Бєляєв, Сніжко (Карноза,46), Мемєшев (Хучбаров,71), Супряга (Войцеховський,46), Кожушко (Кірєєв,46)
Запасні: Варцаба
Головний тренер:Дмитро Михайленко
Голи: Кожушко (3), Передистий (14), Кожушко (20), Супряга (26), Сафронов (48)
Попередження: Сафронов (66), Бєляєв (78), Вітенко (88)

Тренерський штаб спортклубівців продовжує експериментувати із складом, принаймні у гостьових поєдинках. Цього разу наставники дали перепочити досвідченим лідерами команди, які взагалі не вирушили до Миколаєва, де обійшлися без Юрчука, Когута, Польового, Логінова і Кравченка. Відзначимо, що вперше після травми вийшов в основному складі Кожушко, таким чином склавши атакуючи тандем із Супрягою. І вже на третій хвилині ці два хлопця відкрили рахунок – Супряга здавалося пробивав у дальні кут, але м’яч перед лінією воріт прийняв Кожушко, який ще встиг переграти захисників, спрямувавши м’яч повз воротаря. За три хвилини той же Кожушко міг оформити дубль після того, як підхопив відскок від Сафронова, але тепер Олег програв ближній бій Дмитроченку. На 12-й хвилині вже міг відзначатися сам Сафронов, який головою пробивав після кутового у виконанні Бровченка, але м’яч пройшов поруч із стійкою, а невдовзі Дмитроченко відбив на кутовий удар Супряги, якого на побачення із голкіпером виводив Мемєшев. Але саме після цього кутового гості забили удруге – Бровченко подав, Бєляєв виграв боротьбу на ближній стійці, а на дальній Передистий завершив комбінацію партнерів.
Дніпряни не зменшували обертів і чергова красива атака гостей закінчилася взяттям воріт: Бєляєв відмінним пасом кинув у прорив Супрягу, який у друге асистує Кожушку. А невдовзі вже сам Супряга до двох результативних передач додає гол: Сніжко «аля-Зідан» обіграв двох суперників, викотивши «конфетку» Владу, який п’ятою, переправив м’яч у сітку – 4:0 у середині першого тайму! До перерви голкіпер миколаївців ще не раз вступав у гру. Особливо запам’ятався його сейв на 37-й хвилині, коли Дмитроченко ногою відбив удар Мемєшева, ну а в деяких моментах дніпрянам не вистачало влучності в завершальній стадії атак.
У перерві тренерський штаб гостей провів одразу чотири заміни, повністю оновивши атакуючі лінію і на 48-й хвилині дніпряни провели 5-й гол у ворота суперника. Після розіграшу кутового Кірєєв виграв боротьбу і скинув м’яч Сафронову, який випередив захисника і переграв голкіпера. Гра трохи заспокоїлась, а на 58-й хвилині господарі мали шанс провести один гол у відповідь, але тут відмінно зіграв Передистий, який підстрахував голкіпера і випередив Зайкова практично на лінії воріт.
В іншому гості продовжили повністю контролювати ситуацію на полі, хоча гострота в атакуючих діях трохи спала, хоча моменти збільшити рахунок ще були. Так на 79-й хвилині міг відзначитись Кірєєв, але з вигідної позиції поцілив у поперечину. У підсумку наша команда довела справу до розгромної перемоги, і з гарним настроєм продовжує виступ поки що у Другій лізі вітчизняного футболу.