Автор дублю у ворота «Гірника-Спорта»  форвард СК «Дніпро-1» Станіслав Куліш підвів підсумки переможної гри (6:0).

— Станіславе, перед чемпіонатом ти казав, що для форварда нормально за сезон забивати 10-12 м’ячів. Ти після двох турів забив вже три. Які зараз емоції?

— Звичайно, тільки позитивні. Хоча можливо просто у нашого суперника якісь були проблеми, що їм нічого не вдавалося. З іншого боку, у нас практично все виходило, і ми переграли «Гірник-Спорт» по всім параметрам: по боротьбі, володінням м’ячем, гострим моментам. А щодо голів, то буду намагатися забивати яка можна більше. Нападник десять м’ячів за сезон повинен забивати, а якщо вдасться більше, то це добре.

— У вас сьогодні добре працювала зв’язка з Олександром Назаренком. Можливо він і буде робити ту різницю м’ячів для тебе, як для форварда?

— Якщо так буде – це добре. Він хороший, перспективний футболіст. Дай Бог, щоб у нього все виходило, і він більше віддавав результативних передач.

— Ми спілкувалися із кращим снайпером команди минулого року Ігорем Когутом, у якого був момент, але він влучив у тебе. Як так трапилося?

— Так вийшло, що м’яч летів у ворота, і влучив у мене, а так там був би гол. Але, звичайно, я це зробив не спеціально. Щоб не ображався, виставлю для нього піцу (сміється).

Прес-служба СК «Дніпро-1»