До вашої уваги інтерв’ю новачка СК «Дніпро-1» форварда Станіслава Куліша:

— Станіславе, як давно за тобою стежили у СК «Дніпро-1» і відбувався твій перехід до складу СК «Дніпро-1»?

— Наскільки давно за мною стежили сказати важко, а пропозицію отримав від головного тренера команди Дмитра Станіславовича Михайленка, який мене вже давно знав. Хоча у мене і були інші варіанти продовження кар’єри, але я обрав цей. Тут хороша команда, хороші умови, і є завдання виходу в УПЛ і у нас все для цього є.

— Для себе особисто вважаєш, що це все ж таки крок назад, або шанс взяти участь у цікавому сходженні нагору?

— Іноді потрібно зробити крок назад, щоб потім зробити два вперед. Але я взагалі не розцінюю цей перехід, як крок назад, адже, я повторюся, команда і умови, які є в СК «Дніпро-1» мають всі шанси у майбутньому виступати в Прем’єр -лізі.
— У минулому сезоні кращим снайпером команди став півзахисник, і гра нападник команди нерідко викликала нарікання. Наскільки ти, як форвард, залежиш від дій півзахисту і взагалі який твій стиль гри в атаці?

— Безумовно, залежу від дій в першу чергу флангових гравців, від їх прострілів, які я вже можу замикати. Більше залежу, чим ні.

— У СК «Дніпро-1» є своя ігрова філософія, яка будується на комбінаційній грі. Наскільки тобі буде цікаво попрацювати із Дмитро Михайленком?

— У спортклубівців хороший тренер, який знає багато різних футбольних моментів, є цікавий тренувальний процес і працювати приємно. Надіюся, що так і буде.

— Ми бачили, як ти тепло спілкувався із Артуром Карнозою, як ви жартували. Взагалі, наскільки важливо для новачка знати гравців, в новій команді?

— Це дійсно важливо, у першу чергу для адаптування в команді. В СК «Дніпро-1» я знаю багатьох, мабуть десяток хлопців точно. Це, звичайно, допомагає.

Прес-служба СК «Дніпро-1»