Сьогодні. під час Загальних зборів клубів Української Прем’єр-Ліги, відбулося затвердження календаря першого кола І-го етапу Чемпіонату УПЛ сезону 2019/20 років.

Базовий день першого туру намічено на 28 липня. Ось календар матчів дніпрян першого етапу першого кола чемпіонату країни:

1 тур. СК «Дніпро-1» — «Олімпік» (Донецьк)

2 тур. «Зоря» (Луганськ) — СК «Дніпро-1»

3 тур.  СК «Дніпро-1» — «Десна» (Чернігів)

4 тур. «Ворскла» (Полтава) — СК «Дніпро-1»

5 тур.  СК «Дніпро-1» — ФК «Львів»

6 тур. СК «Дніпро-1» — «Колос» (Ковалівка)

7 тур.  ПФК «Олександрія» — СК «Дніпро-1»

8 тур. СК «Дніпро-1» — «Карпати» (Львів)

9 тур.  «Динамо» (Київ) — СК «Дніпро-1»

10 тур. СК «Дніпро-1» — «Шахтар» (Донецьк)

11 тур. ФК «Маріуполь» — СК «Дніпро-1»

Відзначимо, що на Загальних зборах учасників УПЛ також були внесені деякі зміни в Регламент проведення змагань. Одна зі змін стосується нововведення: наступного сезону вводиться ще один плей-офф — за місце в Лізі Європи УЄФА.

Згідно з рішенням клубів, за підсумком ІІ етапу Чемпіонату УПЛ сезону 2019/20 років відбудеться двораундовий плей-офф за право зіграти в Лізі Європи: в першому раунді, який складається з одного матчу, 5-а команда на своєму полі зіграє з 8-ю, а 6-а також на своєму полі — із 7-ю; переможці пар також в одному матчі (на полі команди, що посіла вище підсумкове місце в Чемпіонаті) розіграють «путівку» в Лігу Європи сезону 2020/21 років.

У випадку, якщо путівку в Лігу Європи сезону 2020/21 років здобуде переможець Кубка України, то у матчах плей-офф зіграють 4, 5, 6, 7 команди сезону.

Пресслужба СК «Дніпро-1» за матеріалами УПЛ