Запасні: Піцан, Данильчук, Лаврук, Геник, Худобяк, Яневич
СК «Дніпро-1»: Кліщук, Бровченко (Чеботаєв,82), Сафронов, Лопирьонок (кап), Шаповал, Батагов, Бєляєв (Сніжко,65), Панасенко, Чичиков (Яворський,71), Кожушко (Назаренко,46), Кузик (Очігава,68)
Судді на лінії: Юрій Зоренко (Київ), Сергій Соботюк (Житомир)
Четвертий арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)
Суддівський наглядач: Роман Зань (Львів)
Голи: Конкольняк (13, з пенальті, 68), Оринчак (48), Дитко (74)
Попередження: Лопирьонок (12), Ковальчук (34), Панасенко (38), Француз(58), Шаповал (67), Борисевич (81).
Вилучення: Панасенко (57, друга жовта картка), Борисевич (83, друга жовта картка)

На матч в Івано-Франківську, за підсумками якого дніпряни мали можливість офіційно забронювати за собою першу сходинку у турнірній таблиці, а з нею і путівку до УПЛ, тренерський штаб спортклубівців взяв багатьох виконавців, які не часто грали у поточному сезоні.

Для Сафронова і Бєляєва ця гра взагалі ставала останньою за клуб в цьому в сезоні, адже далі вони приєднуються до збірної України –U-20, яка готуватимуться до фінальної частини чемпіонату світу. До речі, 99-й номер дніпрян грав тільки перший матч за дніпрян в чемпіонаті, таким чином склавши трикутник в центрі поля з юним Батаговим та Панасенком, який також мав не багато ігрового часу в цьому сезоні.
Початок гри пройшов за переваги господарів. На 5-й хвилині івано-франківці виконали перспективний штрафний, але удар не був складним для Кліщука, а ще за хвилину голкіперу гостей знову довелося попрацювати, тепер уже після небезпечного удару Цюцюри.

Нещасливою для дніпрян стала 13-та хвилина – Лопирьонок намагався перервати простріл, в результаті чого м’яч влучив йому у руку, а арбітр призначив пенальті, який реалізував Конкольняк. Однак вже за дві хвилини спортклубівці мали чудову нагоду відновити рівновагу, але Кузик не зумів переграти Вульчина після виходу сам на сам, а у наступній атаці Орест вивів на ударну позицію Чичикова, проте у Олексія удар не вийшов. Поступово дніпряни стали притискати суперника до його володінь. На 21-й хвилині атаку розігнав Бєляєв, перевівши м’яч на лівий фланг, де Кузик скинув м’яч під удар Шаповалу – Вульчин зіграв надійно у ближньому куті. Ще за сім хвилин Кузик заробив стандарт неподалік кута штрафного майданчику, але подачу Бєляєва ніхто не замкнув. А на 32-й хвилині Бєляєв чудовим пасом вивів сам на сам з Вульчиним Кожушка, але форвард спортклубівців не зумів переграти голкіпера «Прикарпаття» з близької відстані.
Тим часом, у Горішніх Плавнях «Гірник-Спорт» забиває гол у ворота «Металіста 1925» на 90+5 хвилині робить рахунок у матчі 1:1., а це означає, що спортклубівці незалежно від результату усіх матчів, що залишилися займають перше місце в чемпіонаті і виходять в Прем’єр – лігу! Отже на другий тайм гри в Івано-Франківську наша команда вже офіційно виходила у статусі клубу УПЛ 2019\2020.

Проте початок другої половини гостям явно не вдався: вже на 48-й хвилині Оринчак залишився один в штрафному майданчику і спокійно замкнув простріл з лівого флангу. А далі гості залишилися у меншості – це Панасенко отримав другу жовту картку у грі. Після цього господарі створили кілька дуже небезпечних моментів – Кліщук рятував команду після ударів Кузьміна і Барчука, а Дитко поцілив вище поперечини після виходу один на один. Але такий тиск у підсумку дався взнаки. Спочатку Конкольняк після навісу зі штрафного оформлює дубль, а невдовзі Дитко таки реалізує вихід сам на сам -4:0. У час, що залишився дніпряни мали кілька нагод скоротити рахунок – найближче до цього були Сафронов, Батагов і Яворський, але не сталося. Дніпряни, далеко не оптимальним складом, поступилися з великим рахунком, але все ж таки досягають своєї мети і за підсумками туру виходять у Прем’єр – лігу.