У  п’ятницю, 19 липня, відбудеться свято футболу на стадіоні «Авангард» у Придніпровську! В товариському матчі зустрінуться команди СК «Дніпро-1» та місцева «Енергія».  Початок зустрічі о 19 годині. Вхід — вільний.

Організатор матчу — почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза наголошує:  «Ми запрошуємо всіх жителів Лівобережжя на дійсно гарну гру, з якої сподіваюсь, розпочнеться нова історія стадіону «Авангард», який я планую відбудувати і оновити. Бажаю всім вболівальникам гарного футболу і свята. Після матчу буду радий бачити батьків, дітей та футболістів під час розважальної програми».

Отже, запрошуємо всіх вболівальників футболу  долучитися до перегляду товариського матчу на стадіоні Авангард» (вулиця Євгена Маланюка,1), під час якого ви побачите блискавичний двобій команд з рідного міста: клубу, який вийшов у Прем`єр-лігу — СК «Дніпро-1» та господарів поля з футбольного клубу «Енергія» (Придніпровськ) — це  аматорська команда зі славною історією (заснована у 1956 році і не раз була чемпіоном і володарем Кубка тоді ще Дніпропетровська), яка постійно розвивається і прагне до перемог, а зараз достойно виступає на рівні обласної Суперліги.

Пресслужба СК «Дніпро-1»