Головний арбітр: Роман Блавацький (Львів)
Судді на лінії: Андрій Шевчук (Рівне), Ярослав Поважний (Харків)
Четвертий арбітр: Дмитро Попельницький (Кропивницький).
Суддівський наглядач: Валерій Лисакевич (Харків)
«Зірка»: Медведев, Хорольський, Аверьянов (Лопушенко,85), Рудницький (кап.) (Писарєв,76), Збунь (Касімов,90), Маткобожик, Хамільтон-Роллінгс (Сьомка,84), Нерубенко, Поплавка, Дугієнко, Ходорченко.
Запасні: Зеленський, Боздаганьян, Савіцький, Павлюк, Коноваленко.
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап.), Загальський (Сніжко,77), Когут (Панасенко,88), Чичиков (Бровченко,90), Назаренко (Щедрий, 46) Куліш (Кожушко,81)
Запасні: Кліщук, Башлай
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Назаренко (33), Логінов (39)
Голи: Загальський (45+1), Куліш (70)

«Переможний склад не змінюють» – саме цього постулату притримувався тренерський штаб дніпрян, виставивши проти «Зірки» усіх тих, хто розпочинав розгром «Гірника-Спорту». Як і очікувалося, спортклубівці з перших хвилин притисли господарів до їх штрафного майданчику, які усіма можливостями намагалися стримати атаки гостей, і вже на 6-й хвилині ліктем в обличчя дісталося Назаренку, хоча арбітр цього епізоду чомусь не побачив. А вже у наступній атаці довелося вступати у гру Медведеву, перериваючи небезпечний навіс з правого флангу, після чого м’яч відскочив до Назаренка, але той не зумів завдати удару. На 10-й і 11-й хвилинах м’яч просто таки метушився по штрафному майданчику господарів, захист яких мужньо кидався під удари дніпрян. «Зірка» ж вперше потурбувала Юрчука на 15-й хвилині, але удар Аверьянова не був складним для голкіпера. Щодо воротаря кропивничан, то Медведев наступного разу вступив у гру на 26-й хвилині, коли Кравченко швидко розіграв штрафний з Польовим, а той навісив на Лопирьонка, з ударом якого впорався голкіпер. Ще більше Медведеву довелося попрацювати після удару зі штрафного Загальського, але на цьому небезпека для «Зірки» не завершилася – два поспіль кутових завершувалися ударами Логінова: перший, з рикошетом від захисника, поруч із стійкою, а другий був заблокований. На 34-й хвилині черговий кутовий у виконанні Кравченка завершився ударом головою Лопирьонка – знову поруч із штангою. За три хвилини господарі відповіли своїм кутовим, і тут удар вище поперечини завдав Дугієнко. Запам’ятався у першому таймі і удар головою Назаренко, який на 41-й хвилині замикав навіс з лівого флангу, але знову таки в сантиметрах від стійки. І все ж таки дніпряни зуміли забити, як кажуть, «гол у роздягальню» – вже у компенсований арбітром час Куліш виграв боротьбу після вкидання з ауту, і головою зробив скидання на Загальського, і Ігор обігравши захисника спрямував м’яч чітко у ворота своєї колишньої команди.
Пропущений гол змушував господарів діяти у другому таймі більш активно. На 50-й хвилині Аверьянов вирішив пробити зі штрафного з «точки Шевченка» – поруч із дальньою дев’яткою. Значно гостріше було за три хвилини, коли Хамільтон-Роллінгс замикав навіс з кутового, і тут гостям пощастило, що удар у суперника не вдався. Здалося, що дніпряни відчули, що потрібно забивати другий гол, щоб почувати себе впевненіше і самі повели масовані атаки на ворота «Зірки». На 56-й хвилині Польовий обіграв двох суперників на лівому фланзі і зробив націлений навіс на Куліша, який непогано пробив головою, проте Медведев відбив цей удар, після чого захисник відвів загрозу від воріт. Дуже гостру атаку наша команда провела на 61-й хвилині, коли вдалася чудова комбінація Чеботаєву і Чичикову, що вивели на удар Загальського, але тому пробити завадив захисник. І на 70-й хвилині ігрова перевага дніпрян втілилась у гол – знову відзначився кращий снайпер команди Куліш. Після навісу з лівого флангу м’яч влучив у Поплавку і відскочив до 20-го номера СК «Дніпро-1», який влучно пробив низом метрів з 12-ти – 2:0 на користь спортклубівців! Забитий гол заспокоїв гостей, які продовжили впевнено контролювати гру, при цьому створюючи небезпечні моменти. На 79 міг оформити дубль Куліш, але з близької відстані влучив у голкіпера, а за хвилину Медведев парирував удар Щедрого, після чого на газоні в штрафному майданчику опинився Сніжко, але арбітр не помітив порушення правил. Підсумку дніпряни довели справу до переконливої по грі і результату перемоги, продовжуючи очолювати турнірну таблицю чемпіонату.