29 листопада у Дніпровському державному коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури відбувся святковий захід з нагоди третьої річниці заснування Громадської організації СК Дніпро-1, яка своєю діяльністю змогла обєднати на стадіонах області і України учасників бойових дій, волонтерів, школярів, студентів, дівчат та хлопців, а також — професійних футболістів.

В основу назви ГО СК Дніпро-1 покладено ім`я добровольчого батальйону Дніпро-1, який з квітня 2014 року захищає Україну разом з іншими українськими військовими підрозділами.

Головною метою ГО СК Дніпро-1 від початку була реабілітація та допомога учасникам бойових дій, які повернулися з війни та виховання спортивного духу під час зайнять футболом у дітей та студентів.
У липні 2017 року назву СК Дніпро-1 отримав дніпровський клуб, який на сьогодні  представляє місто та область у Першій Лізі , а у 2017 році дійшов до півфіналу Кубку України.

Юрій Береза, почесний президент СК Дніпро-1:

«Перша ціль створення — це реабілітація воїнів АТО, які повернулися для відновлення у цивільне життя. У нас багато команд, у кожної є свої досягнення і перемоги. Я радий, що наша організація змогла згуртувати біля себе як любителів. так і професіоналів футболу. Серед досягнень — це перемога у Кубку Захисника Вітчизни у 2016 році. Мені хотілося б, щоб і інші види спорту у області розвивалися не гірше, тому з радістю запрошую всіх долучитися до спільної роботи».

Всі, хто має відношення до ГО СК Дніпро-1 грають на різних рівнях: від аматорського до професійного, але воля до перемоги і постійна робота над собою — те, що мотивує та об`єднує.

Генадій Полонський, президент ГО СК Дніпро-1:

«Історія ГО СК Дніпро-1 почалася ще на початку 2000-х років, коли був тільки задум створити подібну організацію.  Всі перемоги та поразки, матчі та тренування — це емоції, які надихають рухатися мене далі і робити все можливе для розвитку футболу у місті.  Ми проводимо багато благодійних матчів за участю команд організації —  Кубок Незалежності , День полку Дніпро-1″ і День Козацтва, які потрібні для того, щоб об`єднати молодь навколо національних традицій та цінностей»

Багато змагань, Кубків, перемог та досягнень,  вболівальники та постійні тренування  — лише частина діяльності. Вже за два роки, з моменту заснування «Дніпро-1″лунає у багатьох куточках України на різних футбольних полях. Всього до ГО СК Дніпро-1 входить 12 команд, серед яких є також жіноча.

 

 

Віктор Андрухів, голова Федерації Футболу Дніпра:

«Діяльність ГО СК Дніпро-1 — це великий приклад того, як можна соціалізувати футбол і об`єднати дітей та студентів навколо спорту. Така місія дозволяє формувати здорову молодь та націю, яка буде досягати хороших результатів у житті. Ми, зі свого боку, завжди будемо підтримувати цю організацію та прикладати всі зусилля для допомоги у такій важливій справі. »

Окремою частиною свята стала розважальна програма: були пісні і танці — від студентів, а окремим блоко стала сценка, в якій юні футболісти ГО СК Дніпро-1 показали, як правильно дивитися і коментувати разом інші види спорту у вільний вечір: поглузували на хокеєм та бобслеєм особливо влучно.

Дякуючи керівництву ГО СК Дніпро-1 та коледжу третя річниця вийшла дуже теплою і запам`ятається надовго вболівальникам,  гостям та футболістам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба СК Дніпро-1