Одразу усі три представника спортивного клубу «Дніпро-1» – захисник Олександр Сафронов, півзахисник Олександр Беляєв та форвард Владислав Супряга – вийшли у стартовому складі юнацької збірної України U-19 в першому матчі Еліт-раунду Євро-2018 проти однолітків зі Швеції. Гра завершилася унічию 0:0, при цьому усі три представника нашої команди провели на полі всі 92 хвилини матчу. Відзначимо, що Супряга мав відмінний шанс принести перемогу українцям, але на 74-й хвилині не влучив у ворота, а Сафронов на 79-й хвилині отримав жовту картку.
Попереду у нашої команди залишилися ще дві зустрічі на турнірі проти однолітків з Сербії та господарів турніру – команди Румунії.