Чемпіонат України U-19. Перша ліга. 4 зона. 5 тур.
«ДВУОР ім. Бубки» (Бахмут) – СК «Дніпро-1» 1:2 (0:0)
«Дніпро-1»: Бабічин, Езеагбанарі (Маловічко), Зайков (кап), Жінчин (Гаврилюк), Швиденко, Батагов, Волинець (Копил), Ховайко, Кіреєв, Литвиненко, Мітченко (Віговський)
Голи: Гаврилюк, Литвиненко (з пенальті).
В черговому турі чемпіонату країни серед команд не старше 19 років спортклубівці вирушили до Бахмуту, де зараз базується колектив Донецького вищого училища олімпійського резерву – школа, яка свого часу дала багатьох відомих майстрів вітчизняного футболу. Перший тайм вже по традиції закінчився для спортклубівців нульової нічиєю, а після перерви, з виходом Віговського і Гаврилюка, гра у виконані гостей значно пожвавішала. Саме цей тандем і створив перший гол у матчі в середині другого тайму – Віговський віддав, Гаривлюк забив. Хвилин за десять господарям вдалося відігратися, але на 85-й хвилині захисники бахмутовців недозволеним прийомом обійшлися у власному штрафному майданчику із Зайковим, і Литвиненко переконливо реалізував 11-метровий удар. 2:1 – юніори СК «Дніпро-1» одержують п’яту перемогу у п’яти матча і впевнено очолюють турнірну таблицю чемпіонату.