Головний тренер донецького «Олімпіка» В’ячеслав Шевчук поділився власними враженнями після контрольної гри проти СК «Дніпро-1»:

— В’ячеслав Анатолійовичу, ви свого часу пограли ще у Дніпропетровську. Сьогодні вам протистояв клуб з Дніпра. Що скажете вболівальникам міста?

-Я чудово пам’ятаю дніпровських вболівальників, вони реально – круті, хочу їм передати привіт. Взагалі, у Дніпра дуже хороша Академія, структура гри, тому у них хороше майбутнє. Щодо сьогоднішнього матчу, то ми, на жаль, не зуміли показати всі свої кращі якості, все ж таки тривають збори, під час яких ми проводимо багато матчів, постійно перевіряємо новачків.

— У «Олімпіка» вже невдовзі перший офіційний матч. Як зараз готова ваша команда, і яким ви побачили представника Першої ліги?

— Я знав що в Дніпрі хороша, організована команда, яка добре грає в пас, контролює м’яч і виконує пресинг. Тому ми також намагалися накривати суперника, а щодо контролю м’яча, то в першому таймі нам це не дуже вдавалося, адже виступало чимало молодих гравців, які знаходяться на оглядинах і, на жаль, їм важко грати у такому ритмі.  Після перерви у нас вже вийшли досвідчені виконавці, тому гра стабілізувалася. Поки що наша команда ще не на піку своєї форми, адже на першому зборі у нас було багато травмованих, постійно до нас приїжджають нові гравці, тому зараз складно. У нас ще залишилось два контрольних матчі, і вже у них ми будемо награвати основний склад і наближатися до нашої кращої форми. Ну а що стосується СК «Дніпро-1», то у команди хороша організація гри, є талановиті молоді виконавці, які хочуть далі розвиватися і вже зараз показують хороший рівень гри – це дуже класно.  Не так давно я працював в Академії «Шахтаря», так хочу вам сказати, що кращою командою U-17 була саме дніпровська. Так що, повторюся, у клубу дуже хороші перспективи у майбутньому.

Прес-служба СК «Дніпро-1»