Напередодні новорічних та різдвяних свят прес-служба спілкується з гравцями СК Дніпро-1 про висновки за півроку та враження після відпочинку. На цей раз нам дав інтерв’ю воротар Валерій Юрчук,  який не може похвалитися екстрімом, в порівнянні з капітаном, але розповів, що снігові завали у Києві вразили його.

— Що тобі найбільше запам’яталося за півроку? На твою думку, які найбільш вдалі і невдалі гри?

Напевно, моє повернення додому, в команду рідного міста – закарбувалося в пам’яті дуже яскраво.  Багато ігор і подій, насправді, але  більш за все, напевно, це  — кубкові матчі, а також  ті, в яких нам було складно – «Таврія» та «Енергія» на виїзді, «Нікополь» вдома.  Безумовно, ще  «Чорноморець» і «Львів», але  ми перемогли. У відпустці багато часу розбирав свої ігри і сподіваюся, що всі успішні ігри у нас ще попереду.

—  СК «Дніпро-1» — молодий клуб, який тільки пів року грає на професійному рівні. Що тебе мотивувало, коли вирішив влітку прийти в команду?

— Одного разу, вранці, пролунав телефонний дзвінок — це був Дмитро Станіславович Михайленко. Як тільки він назвав тренерський склад і цілі команди, я відразу дав згоду! Тим більше, давно хотілося повернутися додому, хоч і в нову команду, але з великими амбіціями і цілями. Для мене працювати в колі таких професіоналів – не просто мотивація, а мрія.

— З ким з команди за цей час у тебе склалися найтепліші стосунки?

— Сподіваюся, з усіма у  мене теплі відносини! Дуже мало людей в цій команді, з ким я не був знайомий, адже всі —  з Академії. Вважаю, що дружні відносини дуже добре впливають на успіхи колективу.

— Як провів відпустку і як плануєш провести свята?

Пройшла лише частина відпустки, на два тижні злітав у Єгипет, в тепло … Чесно кажучи, два тижні я тільки в волейбол грав (посміхається), грівся і заліковував те, що турбувало в чемпіонаті.

— Ваш капітан свою відпустку провів дещо екстремально, а в тебе які враження були?

— Як я вже сказав, відпустку провів відносно спокійно,  а от коли повернувся, у Києві майже відразу  відчув мороз і снігом занесло, мабуть, щоб не розслаблявся – майже екстрим після 40 градусів спеки (сміється)

— На всі домашні ігри за тебе приходить вболівати практично вся родина. Кому присвячуєш перемоги?

Всі перемоги присвячую родині та близьким! Дуже приємно бачити родичів та близьких всіх разом, коли вони вболівають. Вони – моя найсильніша підтримка. Хочу їм побажати менше нервуватися на іграх і отримувати незабутні емоції, а я спробую, звісно, не розчаровувати. Дякую мамі – вона навіть у Львів мене підтримати приїхала! 

—  Який тост, пов’язаний з командою, ти піднімеш за новорічним столом і що побажаєш собі, близьким і вболівальникам?  

— Тости —  не мій «коник», але хотів би побажати всім сил та здоров’я, і що дуже важливо, великих перемог нашій команді  на полі, а команді підтримки —  в житті. 

—  Які цілі і завдання особисто для себе ти ставиш в 2018 році? 

Зараз вже є програма, за якою буду проводити тренування і підготовку до зборів.  Немає особистих завдань, бо ми всі працюємо заради однієї мети! Вірю, що через рік ми  з вами будемо розмовляти на першому місці, але вже першій лізі. 

— Як сприймаєш  появу нових гравців в СК, деяких дуже добре знаєш ?

Для мене всі новачки — це мої друзі, яких знаю давно, деяких — ще з садка (сміється). Радий їх бачити! Хочу також зауважити,  що тим хлопцям, хто покинув команду, щиро бажаю успіхів в нових колективах – з ними було дуже класно працювати!

 

Прес-служба СК Дніпро-1