«Реал Фарма» (Одеса) – СК «Дніпро-1» 0:3 (0:0)
Судді: Іван Салаш (Калуш), Віктор Аврамчук і Богдан Хіміч (обидва Київ)
«Реал Фарма» (Одеса): С.Кравченко (к), Сербул, Новицький, Дубина, Калітов, Бичков (Поліщук,83), Дмитрієв (Пятов,46), А.Ліхолідов (Алієв,46), Горбовський (Опря,61), Ю.Кравченко, Бондаренко (Захарченко,71).
В.о. головного тренера: Андрій Коваленко
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Бровченко (Сухар,69), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (к), Сніжко (Ткаченко,64), Бєляєв (Ляшенко78), Поплавка (Войцеховський,59), Супряга, Сула (Когут,46)
Запасні: Варцаба, Шаповалов
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Голи: Кравченко (82), Войцеховський (87), Польовий (90+4)

Гра розпочалась в доволі рівній боротьбі, але поступово дніпряни почали позначати власну перевагу. Якщо господарі в основному намагалися використовувати стандарти, то у підопічних Дмитра Михайленка на вістрі атаки активно діяв Сула, який отримав шанс забити своїй колишній команді. І вже у перші 10 хвилин гри Дмитро мав дві непогані нагоди відкрити рахунок – спочатку його удар Метрів з 11 заблокував захисник, а невдовзі Сула зумів пробити повз голкіпера під гострим кутом, але м’яч з лінії воріт вибив Новицький. А на 23-й хвилині м’яч міг опинитися у сітці воріт господарів після того, як відскочив рикошетом від Сніжка, що перебував в кількох метрах від цілі, але сфера пройшла поруч зі стійкою.

Одесити з власного боку постійно намагалися збити атакуючий порив дніпрян, а кілька разів навіть вибивали м’яч за межі невеликого стадіону «Іван». Завдяки цьому господарям вдалося відвести гру від власних воріт. Лише в останні 7-8 хвилин першого тайму СК «Дніпро-1» зумів трохи притиснути суперника в його володіннях, але комбінації поруч за штрафним майданчиком не завершувалися головним – ударом, а навіси у штрафний майданчику ставали легкою добичею голкіпера.

З перших хвилин другого тама гості пішли у наступ великими силами, одразу ж заробивши кілька поспіль кутових, але з гостротою у дніпрян знову виникали проблеми. А от господарі мали дуже непоганий момент відкрити рахунок на 55-й хвилині, коли Новицький наодинці залишився з Юрчуком, але удар у нього не вийшов і голкіпер СК «Дніпро-1» впевнено зафіксував м’яч.

Тим часом, гості все частіше стали знаходити м’яч у чужому штрафному майданчику. На 62-й хвилині Когут, що замінив в перерві Сулу, прийняв м’яч на груди, знаходячись в кількох метрах від воріт, але нанести удар йому не дали захисники. Проте і господарі не завжди відсиджувалися в обороні, і на 72-й хвилині Юрчук у красивому стрибку парирував удар Пятова.

Час йшов і на полі особливо нічого не змінювалося. Дніпряни як і раніше тривалий час володіли м’ячем, але створити якесь загострення біля воріт Сергія Кравченка їм не вдавалось. Можливо усе так і закінчилося, як би у СК «Дніпро-1» не було б свого капітана Сергія Кравченка, який другий матч поспіль завершує свій удар з-за меж штрафного майданчика голом!

Ну а далі був гол Войцеховського, який розіграв комбінацію з Ткаченком (до речі, саме Ярослав віддавав до цього м’яч під удар Кравченку, таким чином записавши до свого активу дві результативні передачі) і спокійно переграв голкіпера, пробивши у порожні ворота – 2:0 на користь СК «Дніпро-1», а для Влада «Реал Фарма» стала по–справжньому улюбленою командою – три голи у двох матчах.

У компенсований арбітром час той же Войцеховський, Кравченко і Супряга мали шанси довести рахунок до великого, але зробив це Польовий, який отримав пас від Ляшенка, просунувся у штрафний майданчик і потужно пробив у дальню 9-ку – 3:0 на користь СК «Дніпро-1»!

У підсумку команда Дмитра Михайленка здобуває ще одну важку, не дивлячись на рахунок, перемогу і продовжує гонку за «Металістом-1925».