Старший тренер СК «Дніпро-1» -U-19 Віктор Біцюра підвів підсумки переможного матчу проти харківської «Кобри».

– Віктор Григорович, та складається, що у трьох поспіль матчах команда, хоча і досягає підсумкової перемоги, але не забиває у перших таймах. В чому тут секрет?
– Моменти у нас є і у перших таймах, але ми їх поки що не реалізовуємо. До того ж, суперники до перерви ще виглядають свіжими, повністю відпрацьовують на полі і не поступаються у боротьбі, тому цей фактор на гру також сильно впливає.

 

– Задоволені, що команда сьогодні зуміла проявити характер?

– Безумовно, в цьому є свій позитив. У нас було багато нереалізованих моментів: або м’яч не йшов у ворота, або суперники вдало діяли  у захисті. А у другому таймі хлопці налаштувалися, знову створили багато моментів, і дуже важливо, що вдалося провести швидкий гол, після чого забили і другий. Хоча у суперників також в кінці гри був момент, але вони його не реалізували, і тут вдача була на нашому боці.

– Когось по сьогоднішній грі можете відзначити?

– Зайкова в центрі захисту, Литвиненка в середині поля, в першому таймі Соловйов непогано виглядав і Ховайко. Після перерви відзначу Віговського, Гаврилюка, що вийшов на заміну, а також Маловичка, який освіжив гру на правому фланзі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»