Старший тренер СК «Дніпро-1»-U-19 Віктор Біцюра поділився власними враженнями від поєдинку проти харківської «Арени» (2:1).

-Віктор Григорович, з якими труднощами ви зіштовхнулися при підготовці до гри?
– В цьому матчі ми не могли розраховувати на кількох гравців за різними обставинами. Через травми не грали Маловичко і Литвиненко, а Соловйов зараз у юнацькій збірній України, тому шанс себе проявити сьогодні отримали інші виконавці. Ось ми і подивилися, на що вони здатні.
– Здалося, що сьогодні особливо проявили себе хлопці, які вийшли на заміни?
– Це дійсно так, але я і у першому таймі був задоволений грою, адже у нас було три-чотири хороших моменти, які ми просто не зуміли реалізувати. А на початку другого тайму була груба помилка захисника, який обрізався в простій ситуації, що призвело до голу, проте ті хлопці, що вийшли на заміни, значно пожвавішали гру. Взагалі, для нас вже стає фірмовим стилем, вирішувати долю гри у другому таймі. І сьогодні це теж сталося, оскільки в кінці матчу ми зуміли забити два м’ячі. Хоча, звісно, хлопцям все ж таки важкувато грати і на ДЮФЛУ по вихідних, і за U-19 серед тижня, тому що в такому режимі вони раніше ніколи не працювали. І зараз ми знаходимо між цим компроміс, а головне, щоб усі отримали ігрову практику і, головне, виконали все, що ми від них вимагаємо.
– Команда сьогодні показала свій характер?
– Характер у команди є, адже це не перший матч, коли ми вириваємо перемогу, поступаючись у рахунку за ходом гри. Також складався матч з іншою харківською командою – «Коброю». Тоді ми також більш агресивно зіграли в останні 20 хвилин матчу, за рахунок чого і зуміли вирвати перемогу.

Прес-служба СК «Дніпро-1»