Старший тренер СК «Дніпро-1» -U-19 Віктор Біцюра підвів підсумки переможного матчу чемпіонату країни проти краматорського «Авангарду».

– Віктор Григорович, сьогодні, мабуть був найскладніший суперник з тих, проти кого вашій команді доводилося грати?

– Так, дійсно. Вони показують досить змістовну гру, добре комбінують, грають  у пас, а у захисті перекривали вільні зони. Але і ми у другому тайму не ударили обличчям у багнюку, і зуміли досягти перемоги.

– Що було сьогодні найскладнішим?

– Справа у тому, що у нас одразу п’ять хлопців вийшли на поле після того, як відновилися після різних хвороб.  Деякі ще продовжують хворіти. Тому гравці зараз не в оптимальному стані і тренуються лише день-два у полегшеному режимі. Так що ці фактори, звичайно, відбилися на сьогоднішній грі.

– Максима Соловйова викликано у юнацьку збірну України U-17 на кваліфікацію чемпіонату Європи. Що можете сказати по цьому хлопцю?

– Що сказати, хлопець показує хорошу гру, доводить своєю працею, що це не випадковість, і подобається старшому тренеру збірної України 2002 року народження Володимиру Єзерському. То ж, ми можемо побажати Максиму  тільки вдачі у збірної, та набиратися необхідного міжнародного досвіду.

Прес-служба СК «Дніпро-1»