Напередодні матчу проти «Енергії» з Нової Каховки клубна прес-служба поспілкувалася із форвардом СК «Дніпро-1» Владиславом Супрягою.

— Влад, ти став одним з творців перемоги над «Чорноморцем». Ти сам з Одеси, були дзвінки після гри з рідного міста?

— Так, телефонували мама і тато, вітали з перемогою. Казали, що добре зіграв і щоб продовжував у тому ж дусі.

— Ще в Академії ти грав на різних позиціях в атаці, і в центрі, і на флангах. Обі самому більше подобається грати на вістрі, чи з глибини?

— Все ж таки більше подобається грати на самому вістрі, адже попереду багато простору і легше втікати від захисників.

— В юнацькій збірній України ти пішов на «підвищення», і тепер граєш за більш старшу команду — з хлопцями 1999 року народження. Цей рік на полі сильно відчувається?

— Звичайно. Тут гра ведеться більш жорсткою, більше боротьби, менше залишається часу на прийом м’яча та  прийняття рішення. Головне –все потрібно робити значно швидше.

— Матч проти «Чорноморця» фактично для тебе став першим в кар’єрі, коли ти грав поти дорослої команди УПЛ. Сильно відчувалася різниця у класі з іншими суперниками?

— Так, можна сказати все теж саме,що і по збірній – багато боротьби і мало часу на прийняття рішень. Мені було доволі непросто.

— У вівторок відбудеться жеребкування чвертьфіналу Кубка України. Кого б хотів у суперники?

— Тільки не «Шахтар», і  не «Динамо». Хотілось би «Ворсклу», «Маріуполь» або «Десну». Але навіть, якщо нам випадуть гранди, то будемо з ними боротися і доводити, що ми не гірше.

— Як готуєтесь до гри проти «Енергії»?

— Скоріш за все суперник буде грати від оборони і на контратаках, а ми повинні себе проявити, адже у нас після гри з «Чорноморцем» добрий настрій. Вважаю, що ми зуміємо довести матч з «Енергією» до перемоги.

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»