Так сталося, що під час матчу СК «Дніпро-1» — «Інгулець», на сусідньому полі тренувалася національна жіноча збірна України. Звичайно, що ми не могли не поцікавитись думками головного тренера збірної Володимира Реви, щодо приємних зустрічей у Туреччині.

— Володимир Сергійович, після гри команди між собою багато спілкувалися. Приємні зустрічі?
— Так, дійсно, гра дніпрян і «Інгульця» завершилась, і хлопці пішли у наш бік. Завжди приємно зустрічати на чужині співвітчизників, і приємно тут спілкуватися на різні теми. У кожного тут свої завдання, а Туреччина зараз прийняла багатьох футболістів – і чоловіків, і жінок. Ми готуємося до чемпіонату світу, у нас в цьому році 6 офіційних матчів, а зараз проводиться турнір з десяти збірних, і в ньому ми проведемо чотири зустрічі. Ну а мені приємно спостерігати за нашими співвітчизниками, які тут вирішують власні завдання.
— А у вас особисто та у дівчат на чому боці були симпатії в матчі СК «Дніпро-1» — «Інгулец»?
— Взагалі у нас в команді є дівчата з Дніпропетровської області – Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя так що вважаю,що вони більше вболівали за СК «Дніпро-1». Але іноді під час гри і хлопці зупинялися та дивилися на дівчат (сміється). Якщо ж глобально дивитися на речі, то вболіваєш за весь український футбол, але Дніпро – це Дніпро. Тим більш, що Василь Фільварковий зараз в СК «Дніпро-1», а ми з ним раніше разом працювали багато років і зараз зустрілися, згадали минулі часи, коли працювали у винницькій «Ниві», а вона тоді навіть грала у фіналі Кубка України.
Прес-служба СК «Дніпро-1»