Сьогодні ми представляємо ще одного новачка СК «Дніпро-1» — вінгера Єгора Чегурка, який підписав контракт із нашим клубом терміном на півтора роки і буде виступати в команді під номером 27.

Єгор Чегурко народився 27 січня 1995 року у Горловці і є вихованцем Академії харківського «Металіста». Саме в цьому клубі і розпочалася його ігрова кар’єра. В період з 2012 по 2016 рік він зіграв 3 матчі за основний склад (1 в УПЛ і 2 у Кубку України), за U-21 – 58 матчів і забив 8 м’ячів і за  U-19 – 28 матчів, забив 3 голи. Сезон 2016\17 він провів у Першій лізі в складі ковалівського «Колосу», забивши 1 гол у 22 матчах, а в осінній частині поточного сезону він грав на орендних умовах у складі конкурента СК «Дніпро-1» по Другій лізі в групі «Б» — харківському «Металісті-1925», за який Єгор провів 19 матчів, забив 8 м’ячів і віддав 5 результативних передач.

— Єгоре, ти вже став повноправним гравцем СК «Дніпро-1». З чим була пов’язана затримка із підписанням контракту?

— Дійсно, я в команді вже місяць, а щодо контракту, то там просто вирішувалися формальності по документах, тому офіційний контракт я підписав лише зараз. Все чудово, я всім задоволений.

— В цей же день ти пройшов «коридор», ще і пісню заспівав дуетом з Артуром Карнозою. День вийшов насиченим?

— Звичайно, день приніс багато позитивних емоцій. В СК «Дніпро-1» є такий ритуал, що потрібно пройти «коридор» і хлопці так добре тумаків надавали, але нічого все гаразд. Заспівали у вечорі добре, так що тільки позитивні емоції.

— Коли ти тільки починав займатися футболом, то міг би собі уявити, що Сергій Кравченко буде у тебе на підтанцовці у «шоу-балеті»?

— Ні, звичайно (сміється). Але це дуже приємно. Весь колектив мене тут підтримує, команда дуже хороша і дружня.  Мені все тут подобається.

Прес-служба СК «Дніпро-1»