Чемпіонат України U-19. Перша ліга. 6 тур.

17 жовтня. 12.00. Придніпровськ. Манеж.

СК «Дніпро-1» – «Арена» (Харків) 2 :1  (0:0)

«Дніпро-1»: Бабічин, Швиденко, Зайков (кап), Жінчин, Езеагбанарі, Батагов (Кобельчук,62), Кіреєв, Волинець (Копил,62), Ховайко (Рагулін,77), Віговський, Митченко (Гаврилюк,46)

Голи: Рагулін (79, пас Гаврилюк), Копил (83, з пенальті)

В черговому турі чемпіонату країни серед команд не старше 19 років тренерському штабу дніпрян довелося обходитися одразу без двох ключових виконавців середини поля: Максим Соловйов тільки вчора брав участь у переможному для юнацькій збірній U-17 матчі проти збірної Боснії і Герцеговини у кваліфікації чемпіонату Європи (загалом Соловйов брав участь у двох матчах з трьох на турнірі), яку синьо-жовті зуміли подолати і пройти у наступний раунд, а Іван Ливиненко не грав через пошкодження. Господарі одразу захопили ініціативу, але деякий час втілити її у гострі моменти не вдавалося. До екватору першого тайму запам’ятався тільки небезпечний штрафний у виконанні Кіреєва, але він поцілив вище поперечини. А от на 25-й хвилині просто зобов’язаний був забивати Волинець, який залишився на самоті перед воротарем, але замість удару почав обігравати суперника, в результаті чого момент було втрачено. У наступні кілька хвилин голкіперу «Арени» вже довелося вступати у гру по-справжньому – після удару Віговського та випереджаючі за межами штрафного майданчику Ховайка.  На 32-й хвилині Ховайку вдалося продертися до штрафного майданчику суперника, але захисник і воротар зуміли заблокувати його удар. А невдовзі господарям ледве не допоміг рикошет після удару Віговського, але сфера перелетіла і голкіпера, і ворота. Ну а незадовго до перерви Кіреєв завдавав удар під дуже гострим кутом і влучив у ближню хрестовину.

Щодо атакуючих дій гостей, то за весь перший тайм вони тільки двічі потурбували Бабічина дальніми несильними ударами, а одного разу суперник дуже самовпевнено пішов на стик з Віктором, який перехоплював м’яч, в результаті чого харків’янин опинився у нокауті.  А от другий тайм розпочався несподівано – банальна помилка дніпрян у захисті, втрата і вдалий удар в дев’ятку метрів з 15-ти – 0:1. І все це сталося буквально на 20-й секунді (!) другого тайму.  Господарі одразу кинулися відіграватися, подавши за кілька хвилин три кутові поспіль, після яких харків’яни відбилися з великим трудом.  На 59-й хвилині господарі провели одразу дві поспіль атаки, які закінчувалися ударами Віговського (йому по черзі асистували Кіреєв і Ховайко), і у першому випадку голкіпер «Арени» зумів відвести загрозу, а у другому м’яч пройшов трохи вище поперечини. Далі був небезпечний удар Ховайка метрів з десяти – вище воріт. Господарі почали проводити заміни і у підсумку вони спрацювали. Після прострілу Швидченка з правого флангу Гаврилюк  б’є у стійку, сам же встигає першим до м’яча, і віддає передачу Рагуліну, який першим своїм дотиком в матчі спрямовує сферу у сітку -1:1. Одразу ж міг виводити дніпрян вперед Кобельчук, але він не влучив у ближній кут, а після цього ще один свіжий гравець Копил заробляє пенальті, і сам же виконує його потужним ударом під поперечину, без шансів для воротаря. Невдовзі Рагулін цілком міг оформити дубль, але удруге в матчі не зумів переграти голкіпера, який своєчасно залишив ворота.  А на останніх хвилинах гри гості отримали шанс відігратися, але спочатку форвард харків’ян з близької відстані не зумів переграти Бабічина, а у наступній атаці гості завдали удар головою з воротарського майданчику вище поперечини. У підсумку дніпряни довели справу до важкої, вольової перемоги.