Чемпіонат України U-19. Перша ліга. 2 тур.
«Квадро» (Первомайський) – СК «Дніпро-1» 0:2 (0:0)
СК «Дніпро-1»: Бабічин, Езеагбанарі (Жінчин), Зайков, Матвеєв, Кобельчук (Швиденко), Батагов, Кіреєв, Литвиненко, Ховайко (Копил), Митченко (Гаврилюк), Віговський (Маловичко).
Голи: Батагов (60, пас Литвиненко), Ховайко (75, пас Гаврилюк)

Юнацька команда СК «Дніпро-1»- U-19 у другому тура першості України в Першій лізі у гостях перемогла первомайський клуб «Квадро». Гра проходила на місцевому штучному газоні, трохи менше стандартних полів. Гра пройшла у дуже запеклій боротьбі, в результаті чого господарям поля арбітр показав п’ять попереджень, а гостям – три, при цьому ще до перерви «Квадро» залишився у меншості після вилучення захисника за другу жовту картку. Після перерви дніпряни зуміли таки дотиснути суперника. Перший гол гості забили після кутового у виконанні Литвиненка, який замкнув Батагов. Остаточний рахунок у грі встановив Ховайко, що скористався передачею Гаврилюка. Отже, 2:0 на користь підопічних Віктора Біцюри, які продовжують показувати стовідсотковий результат на старті чемпіонату.