Юнацька команда спортивного клубу «Дніпро-1»-U19 під керівництвом Дмитра Сінька розпочала виступ у турнірі пам’яті Максима Білого, який організовано обласною Федерацією футболу. На попередньому етапі команда потрапила до групи «А», де її суперниками стали одразу 9 команд. У стартовому матчі наша команда поступилася з рахунком 0:2 дніпровському колективу «Альфа і Омега».

– Сьогодні ми провели матч проти дуже непоганого суперника, – сказав після зустрічі Дмитро Синько. – Гра була рівною, хоча є у нас ще певні недоліки, але хлопці старалися, і сьогодні десь нам трошки не пощастило. Проте, в цілому, гра мені сьогодні сподобалася. Будемо у подальшому готуватися до зимового Кубка серед клубів U-19. Що стосується складу команди, то ми взяли кілька новачків (центрального захисника, лівого півзахисника), які трохи старшого віку – 1999 року народження, і в цілому вони підсилили нашу гру. Щодо безпосередньо виступу у Кубку пам’яті Максима Білого, то будемо намагатися вийти з групи в плей-оф.

У другому турі Кубка Максима Білого СК «Дніпро-1»-U19 зустрінеться із чемпіоном першої ліги чемпіонату Дніпропетровської області «Кристалом» з Губинихи. Матч відбудеться у суботу 16 грудня на стадіоні «Олімпійські резерви» і розпочнеться о 16 годині.

Ось повний календар ігор нашої команди в групі «А»:

16 грудня. СК «Дніпро-1»-U19 – «Кристал» (Губиниха)

23 грудня. «Скіф» (Дніпро) – СК «Дніпро-1»-U19

13 січня. ФК «Маолдіс» (Дніпро) – СК «Дніпро-1»-U19

27 січня. ПФК «Сталь»- U17 (Кам`янське) – СК «Дніпро-1»-U19

10 лютого. СК «Дніпро-1»-U19 – «Енергія» (Дніпро)

17 лютого. ФК Don Gyros (Дніпро) – СК «Дніпро-1»-U19

24 лютого. СК «Дніпро-1»-U19 – «Хлібзавод №9» (Дніпро)

За регламентом турніру напряму до чвертьфіналу з групи «А» виходять три кращі команди, а колективи, що посіли місця з четвертого по шосте ще гратимуть додаткові стикові матчі із командами з груп «Б» та «В».

Прес-служба СК «Дніпро-1»