Вже другий рік поспіль Дитячо-юнацька футбольна ліга складає розширений список претендентів на звання кращого футболіста минулого сезону (2017\18) у вікових категоріях від U-14 до U-19 з розбивкою на гравців захисного та атакуючого плану. З часом розширений список скоротиться до списку номінантів на «Золотий м’яч» ДЮФЛУ, а ім’я переможця ми дізнаємося вже в урочистій обстановці в столичному Будинку футболу, як це було минулого року, коли кращим гравцем атакуючого плану у категорії U-17 було визначено форварда СК «Дніпро-1» Владислава Супрягу.

Ось і зараз серед претендентів у кожному віці є представники СК «Дніпро-1» та дніпровської Академії.

Так, до топ-гравців атакуючого плану U-17 (2001 рік народження) потрапив спортклубівец Іван Литвиненко. У списку претендентів на титул кращого гравця атакуючого плану  U-16 (2002 рік народження) – Валентин Рубчинський. Серед потенційних лауреатів сезону в віці U-15 (2003 рік народження) є одразу два дніпрянина захисного плану – Богдан Хома і Сергій Лебєдєв, а у наймолодшому віці – U-14 (2004 рік народження) є ще один дніпровський «академік» Єгор Ярмолюк, який потрапив до номінації кращого атакуючого футболіста.

Крім того, серед претендентів на звання кращого тренера ДЮФЛУ є і наставник дніпровської Академії, який зараз очолює СК «Дніпро-1»-U-19 – Віктор Григорович Біцюра.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами  goldtalant.com.ua