Чемпіонат України серед U-19. Перша ліга. 4 зона.

Дніпро. Стадіон «Олімпійські резерви» 13.00

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) – СК «Дніпро-1» (Дніпро) 1:2 (0:1)

Склад «Дніпро-1»: Веклич, Швиденко, Зайков (кап.), Жинчін, Езеагбанарі (Кобельчук,58), Батагов (Маловічко,83), Соловйов (Копил,46), Кіреєв, Волинець (Віговський,46), Ховайко, Митченко (Гаврилюк,46).

Голи: Волинець (2), Кіреєв (51)

В заключному турі першого кола чемпіонату країни серед команд не старше 19 років вихованці спортивного клубу «Дніпро-1» у справжньому дербі зустрічалися із представниками громадського об’єднання СК «Дніпро-1-Борисфен». Цей колектив паралельно виступає у чемпіонаті Дніпропетровської області та першості міста Дніпра. Весь матч пройшов у досить жорсткій боротьбі, і при досить ліберальному суддівстві було показано чотири жовті картки (три -господарям, а у гостей –  Батагову), що вочевидь не відображає градус боротьби на полі. Зустріч розпочалася для підопічних Віктора Біцюри досить вдало. Вже на 2-й хвилині Волинець пройшов лівим флангом і завдав влучний удар з кута штрафного майданчику у дальню дев’ятку. Далі протягом першої половини гри номінальні гості мали ще кілька чудових моментів збільшити свою перевагу, але реалізувати їх не зуміли. Особливо запам’ятався удар в стійку Ховайка, та ще пару заблокованих у штрафному майданчику ударів Волинця.

Одразу після перерви гості подвоїли рахунок – це Кіреєв обігрався з Гаврилюком і спокійно переграв воротаря. Чудові моменти довести рахунок до великого в середині тайму втратили Гаврилюк і Ховайко,  які по черзі виводили один одного на удар, але завершальні постріли були не точними.   Саме після цього господарям вдалася результативна контратака і на 73-й хвилині рахунок стає 2:1 на користь СК «Дніпро-1». Забитий гол надихнув борисфенівців і з 78-ї по 82-гу хвилини біля воріт Веклича було особливо гаряче, адже господарі мали принаймні три можливості відновити рівновагу. Але в кінці матчу гостям вдалося заспокоїти гру, а Віговський навіть міг зняти всі питання про переможця, але з його ударом впорався воротар. У підсумку матч так і закінчився перемогою СК «Дніпро-1» 2:1. Таким чином, підопічні Віктора Біцюри здобули у першому колі турніру максимальну кількість очок в семи матчах.