Чемпіонат України U-19. Перша ліга. 4 група. 4 тур.
СК «Дніпро-1» – «Авангард» (Краматорськ) 1 :0 (0:0)
Склад «Дніпро-1»: Бабічин, Кобельчук (Швиденко 32), Езеагбанарі, Зайков (кап), Жінчин (Копил,56), Батагов, Кіреєв, Литвиненко, Віговський (Гарилюк,39), Митченко (Маловичко,56), Ховайко (Рагулін,79)
Запасні: Веклич, Матвеев, Ернандес, Сокол.
Гол: Литвиненко (64, пас Копил)

В черговому турі чемпіонату країни серед команд не старше 19 років у гості до дніпрян завітав ще один клуб, який у стартових трьох матчах обійшовся без очкових втрат – краматорський «Авангард». Суперники постали дуже міцним колективом, непогано фізично підготовленими, який хоча і діяв другим номером, але почувався себе впевнено. Дніпряни традиційно володіли територіальною перевагою, за рахунок більшого володіння м’ячем, але у стартові хвилини в атаці запам’яталися тільки два моменти, коли Митченко неточно пробив з гострого кута поруч із стійкою, та удар Кіреєва метрів з 11, коли гостей від неприємностей врятував голкіпер. Гості, у свою чергу, також кілька разів змушували вступати у гру Бабічина, хоча їх атаки і не були особливо гострими. На 29-й хвилині небезпечно бив з лінії штрафного майданчику Литвиненко – м’яч пройшов поріч із стійкою. Так перший тайм завершився для дніпрян вже традиційною нульовкою.
Перший небезпечний момент після перерви господарі створили на 53-й хвилині зусиллями того ж Литвиненка, який потужно пробив у ближню дев’ятку під кутом метрів з 12-ти – воротар краматорців відбив м’яч кулаками. На це гості відповіли виходом сам на сам, після чого тільки стійка врятувала спортклубівців. Ну а ближче до середини тайму дніпряни відкрили рахунок – Бабічин рукою викинув м’яч фактично на чужу половину поля, далі Маловичко правим флангом дійшов до лицевої лінії воріт, звідки зробив простріл на Копила, а той відкинув м’яч під удар Литвиненку, постріл якого у ліву від воротаря шестірку був бездоганним 1-0! Невдовзі рахунок міг подвоїти Копил, але його удар метрів з 20-ти виявися трохи неточним. Далі ще були удар зі штрафного Кіреєва – поруч з дев’яткою, та потужні удари Маловичка та Швиденка в одній атаці, і з обома не без труднощів впорався воротар. В кінці матчу гості трохи активізувалися, але чогось несподіваного для Бабічина та захисту дніпрян створити не зуміли. А вже у компенсований арбітром час рахунок мали шанс збільшувати Гарилюк та Маловичко, але переграти воротаря «Авангарду» вони так і не зуміли. 1:0 – юніори продовжили переможну серію, одноосібно очоливши турнірну таблицю!