Юнацька збірна України U-17, в рамках підготовки до еліт-раунду чемпіонату Європи, 25 і 27 лютого провела два спаринги в Ізраїлі проти однолітків з цієї країни.  Перший матч підопічні Володимира Єзерського закінчили у нічию 2:2, а у другому українці перемогли 3:2. В обох матчах брали участь представники спортуклібвців – півзахисники Арсеній Батагов і Валентин Рубчинський. У першій грі обидва вийшли на заміни (Арсеній зіграв весь другий тайм, а Валентин з 65-ї хвилині), а у переможному матчі Батагов провів всю зустріч, а Рубчинський повний другий тайм поєдинку.

Завтра збірна України повернеться додому, а вже 15 березня в команди розпочнеться підготовка до еліт-раунду Євро-2019. Нагадаємо, що 25-го, 28-го й 31 березня підопічні Володимира Єзерського в цьому турнірі зіграють зі збірними Косова, Греції та Іспанії відповідно. До фінальної частини чемпіонату Європи вийдуть 15 команд (переможці восьми груп еліт-раунду та сім кращих других збірних). Ірландія як господар змагань отримала пряму перепустку на Євро-2019, що проходитиме 3—19 травня.