Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза підвів підсумки переможного кубкового двобою проти луцької «Волині»:

— Сьогодні до нас додався ще один вболівальник, колишній мер Дніпра, який був головою міста два строки поспіль – Іван Куліченко, і він сьогодні сказав такі слова: «Я радий, що нарешті в місті з’явилася команда вищої ліги». І, мабуть. це зараз основне, що я хотів би сьогодні сказати, адже команда достойно виступила і перемогла. Не дивлячись на наш молодий вік, ми вдало виступаємо у Кубку України. У минулому році ми були в півфіналі, і будь який результат нижче для нас вже не буде успіхом.

— В останніх матчах дніпряни, не дивлячись на вагому ігрову перевагу, до заключних хвилин тримають інтригу. Яка у вас реакція на таку гру?

— Почну ще з матчу проти «Авангарду» в Краматорську. Ось там ще трохи, і у мене б в останні хвилин п’ять гри, зупинилося б серце. Але зараз кожен футболіст повинен розуміти, що він бореться за місце в основному складі. І не просто в основному складі, а в складі вже команди УПЛ. Від того, як вони будуть професійно відноситись до своїх обов’язків на полі, залежатиме їх майбутнє. Ми даємо площадку усім. Тренер довіряє і пробує в складі багатьох гравців, і він дозволяє багато речей. Але найголовніше для кожного футболіста, це зрозуміти, що від його дій на полі, залежатиме майбутнє команди. У нас ніхто не застовпив за собою постійне місце в команді, і кожну гру ми дуже ретельно аналізуємо. І після цього аналізу в кінці сезону ми з кимось попрощаємося, і щоб це нікого не дивувало. Але футбол – це все рівно емоції: так було, є і буде. І за це ми футболу дякуємо.

Прес-служба СК «Дніпро-1»