Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза поділився власними враженнями після переможного матчу проти ковалівського «Колосу»:

-Якщо казати про сьогоднішній матч, то, гадаю, всі звернули увагу на те, що впевненість, яку ми втратили кілька матчів тому, повернулася до нашої команди. Виправдання можна знаходити різні, але сьогодні впевненість до команди повернулася.  В першу чергу, я радію саме з цього. Наша команда з рахунком 0:1 вже на 10-й хвилині, зуміла переламати хід гри, навіть отримуючи пенальті у власні ворота. Команда вистояла, і не просто вистояла, а перемогла. Можна говорити про різні речі, мовляв, нас хтось і десь стимулював… Насправді, нашу команду стимулюють тільки наші вболівальники. От прийшли сьогодні три з половиною тисячі глядачів –  це і є головний стимул. І команда буде грати до останньої секунди саме для вболівальників.

— Важко стати чемпіоном, а ще складніше відповідати тій планці, коли клуб підіймається в дивізіоні на новий рівень. Що чекає на команду в міжсезоння? Вона буде підсилюватися?

— У нас є команда:  гравців і тренерів,  вболівальників і команда тих людей, хто забезпечує процес життєдіяльності клубу, команда піарників, за допомогою яких, я маю надію, ми повернемо на цей     прекрасний стадіон вболівальників міста Дніпра. Думаю, що 29 травня буде відкритий шорт-лист на тих гравців, кого хоче бачити тренерський штаб.  У нас буде виробнича нарада зі спортивним директором, головним тренером, на якій ми обговоримо ті моменти, які стосуються підсилення команди. Ми будемо все робити, щоб виконати поставлене завдання – у перший сезон в УПЛ потрапити до кращої п’ятірки команд. Під це завдання і буде формуватися склад.

Прес-служба СК «Дніпро-1»