Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза поділився власними враженнями після перемоги своєї команди над «Балканами» (3:0).

— Юрій Миколайович, багато фахівців кажуть, що СК «Дніпро-1» вже рівня УПЛ, і нерідко самі гравці відчувають свою перевагу на полі над суперником. Де шукати мотивацію?

— Головна мотивація у тому, що жоден гравець не гарантує собі місце на полі. Ми про це і домовлялися із тренерським штабом, щоб кожна гра, навіть і з більш слабкими командами, була б екзаменом для кожного футболіста. Наскільки він професійно відноситься до своїх обов’язків, з першої до останньої секунди, поки знаходиться на полі. Ми ведемо цю статистику і слідкуємо за прогресом кожного виконавця. Півтора роки тому я казав, що ми повинні повернути міжнародний футбол до місту на Дніпрі.  І зараз вибудовуються ті стосунки і визначаються ті гравці, які надалі будуть грати в УПЛ. Дуже важливе професійне відношення футболіста до роботи, до того, що йому каже тренер, наскільки він зумів втілити вказане йому на полі. Ось це і є основна мотивація, виходячи на кожну гру.

На сьогоднішній день ми повинні у першу чергу стати професійним клубом. Якщо у Другій лізі ми зігравались і у нас просто було нове футбольне утворення, то тепер ми прогресуємо. Зараз відпрацьовуються різні схеми: коли ми виграємо, коли ми першими пропускаємо, тому тут на перший план виходить психологічна підготовка футболістів. Наскільки професійно вони можуть налаштуватися на матч, навіть, здається, проти слабкої команди. Будь-яка команда може вистрелити. А слабка команда може так огризнутися, що два-три удари і 3:0! І куди після цього бігти? Тому важливий момент загартувати команду психологічно. У нас є фізика, техніка, талант, і тепер усе залежатиме від психологічної стійкості до гри в будь-яких умовах. Це теж екзамен для футболіста, як він буде себе поводити у тій, чи іншій ситуації. І в цьому аспекті я задоволений роботою тренерського штабу.

Прес-служба СК «Дніпро-1»