Підсумки переможного гостьового поєдинку проти «Таврії-Сімферополь» (2:1) підвів почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза.

— Юрій Миколайович, команда сьогодні здобула перемогу, хоча за 10 хвилин до завершення матчу поступалася у рахунку. Вірили у позитивний результат?
— Команда мене не розчаровує. Команда додає досвіду с кожним матчем. Згадайте, коли раніше ми грали і пропускали першими, то зазвичай, на жаль, ми програвали. Але подивиться, зуміли відігратися у матчі в Харкові, а ось сьогодні вирвали вольову перемогу. Це прекрасно! Значить у команди є характер і зуби!
— Але в останніх матчах із гри СК «Дніпро-1» пішла якась яскравість. Можливо це тому, що нас вже вивчають?
— І не просто вивчають! Насправді, проти нас дуже добре налаштовуються. Ми дуже сильний подразник для суперників і конкурентів. Думаю, що тут є фактор того, що наші головні конкуренти додатково стимулюють команди, з якими ми граємо. А спортивний клуб «Дніпро-1» не буде займатися стимулюванням – ми просто хочемо грати у гарний футбол. І, до речі, нам це вдається, особливо, якщо є гарне поле. Ну а сьогодні, у першу чергу, хочу подякувати нашим уболівальникам за їх підтримку. Сьогодні вони зробили все, щоб ми виграли.
— І останнє запитання. Ви були постійно поруч з керівництвом футбольного клубу «Таврія-Сімферополь». Сильно сперечалися, коли призначили пенальті?
— Ні, ні. Взагалі, що стосується пенальті розмови не було. Навіть керівник «Таврії-Сімферополь» визнав, що все було абсолютно справедливо.

Прес-служба СК «Дніпро-1»