Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза прокоментував перемогу своєї команди над «Гірником-Спортом» (6:0):

— Юрій Миколайович, це сьогодні СК «Дніпро-1» був настільки сильним чи «Гірник-Спорт» виявився слабким?

— «Дніпро-1»  прогресує, і мені дуже імпонує і подобається те, що я побачив сьогодні на полі. Все стало набагато швидше, і, у першу чергу, я хочу привітати  з цим Дмитра Станіславовича. Я бачу, що на сьогоднішній день ми зробили не крок, а два кроки вперед.  Все одно перед командою стоїть завдання вихід в УПЛ з першого місця, цього ніхто не знімає. Я розумію, що Перша ліга буде одночасно складніше, а з іншого боку і простіше, тому що «автобусів» перед воротами буде, звичайно, менше. Сьогодні гра була на зустрічних курсах і у багатьох моментах «Гірнику-Спорту» просто не поталанило, і ще відмінно зіграв наш воротар, якому окремий респект. Якби ні Юрчук і Логінов, то три голи ми цілком могли отримати – вони витягли.

— Очікуєте от команди нових сюрпризів, адже вона на половину оновилася?

— Я бачу потенціал команди. Треба, звичайно, зіграватися, адже сьогодні було чимало речей, які показали, що у нас мало зіграності.  Але гадаю, що все попереду і у цієї команди велике майбутнє. Ну а ця перемога серйозна заявка на високе місце у Першій лізі.

— Зараз ввели на матчі платний вхід для глядачів і прийшло 3100 вболівальників. Не було побоювань, що платний вхід може налякати глядачів?

— Хочу звернутися до вболівальників нашої області. Коли квиток на футбол коштує не надто дорожче пляшки пива, коли хлопці виходять на поле і віддаються на всі сто відсотків, то скажу, що є сенс у цьому квитку, і є сенс віддати гроші за похід на футбол. Я казав, що за три роки ми повернемо місту Прем’єр  – лігу, але це найпростіше завдання. Головне повернути на трибуни вболівальників. І я всіх вболівальників запрошую: приходьте і підтримуйте нашу команду – вона показує гарний футбол, а такого футболу ви зараз і в УПЛ не побачите. Команда б’ється до останньої секунди, у доданий час забиває ще гол, виграючи 5:0. Хіба це не красота? Хіба це не спортивний інтерес?  Хіба це не футбол? За що ми поважаємо і любимо футбол? Як раз за непередбачуваність, а СК «Дніпро-1» має візитівку  — грати до останньої секунди.

— Багато фахівців говорять про те, що у Першій лізі більшість команд працюють із арбітрами, а ви вже самі казали, що продовжити дніпровську традицію чистого футболу. Які будуть ваші дії, якщо побачите, що все ж таки вашу команду почнуть, як кажуть, «вбивати» на футбольному полі?

— Я дякую вам, журналістам, що ви нам допомогли, коли були моменти, що нас судді запресували. Тоді було звернення до голови ФФУ, попередження, що на суддів, які будуть не чесно діяти, ми на них знайдемо власні методи і відповіді. І була дуже серйозна розмова з одним з віце-президентів ФФУ Назарієм Холодницьким, і я повторюся, що та вакханалія, яка відбувалася за роки незалежності по відношенню арбітрів  до дніпровського футболу – вона не повториться.   Я буду присутній на всіх матчах команди і всі подібні моменти ми будемо нейтралізовувати. Для цього у нас достатньо можливостей.

Прес-служба СК «Дніпро-1»