– Я раніше вже анонсував, що розповімо про зміни в структурі спортивного клубу «Дніпро-1». По-перше, із сьогоднішнього дня президентом СК «Дніпро-1» є Максим Береза. По-друге, моя піврічна боротьба із Андрієм Анатолійовичем Русолом закінчилася моєю перемогою, і він став виконавчим директором спортивного клубу «Дніпро-1». Крім того, ми ввели Андрія Анатолійовича Русола у склад засновників СК «Дніпро-1», і він тепер є нашим партнером, а це означає, що дніпровська Академія, школа «Інтер» та інші структури дитячого футболу повільно вливаються до складу спортивного клубу «Дніпро-1». Тобто, я наголошую, що відтепер головним консультантом у клубі є Andrii Rusol. Саме він, мій друг, буде займатися трансферною політикою клубу. Щодо мене, то я – почесний президент клубу, за мною все це залишається, і ця позиція незмінна.
 
– Попереду у команди УПЛ. Які зараз кошти можуть виділитися на купівлю нових виконавців?
 
– Ми виручили певні кошти від продажу футболістів, і у нас досить непоганий кошик для того, щоб з першого року достойно представляти дніпровській футбол на рівні елітної ліги.
 
– Які цілі ви ставите у першому сезоні в УПЛ?
 
– Подивіться на табло сьогоднішнього матчу. У нас сьогодні грала українська команда. Основна ціль – відродження вітчизняного футболу. Я хочу, щоб в СК «Дніпро-1» грали саме українці і вихованці наших футбольних шкіл. Це для мене основне завдання. Я хочу, під егідою СК «Дніпро-1», відродити те, що було найкращим у розвитку дитячого футболу за часів СРСР – це, наприклад, «Шкіряний м’яч». Я сам колись грав у школі Дніпра в середині 80-х і для мене це вркрай важливо. Головні завдання перед клубом – це відродження українського футболу, повернення вболівальників на трибуни і сьогодні я, в першу чергу, хочу подякувати тим вболівальникам, які прийшли на «Дніпро-Арену». Ми трималися гідно, але я знімаю капелюха перед футбольним клубом «Шахтар». Це флагман не тільки українського, а і європейського футболу. Проте, ми підемо іншим шляхом – у нашій основі українські футболісти і діти.

 
Прес-служба СК «Дніпро-1»