Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза підвів підсумки «Золотого матчу» та розповів про завдання на наступний сезон.

— Юрію Миколайовичу, ви сьогодні, як господар поля, були одним з головних організаторів гри. Які враження у вас залишилися?

— По-перше, я хочу подякувати і нашим суперникам, які також багато зробили для організації «Золотого матчу». Ну а взагалі атмосфера «Олімпійського» вона звичайно суперова. І грати на цьому стадіоні – це велика честь: честь для будь-якого футболіста, будь-якого керівника команди, президента клубу. Що і казати – це центр столиці. Щодо результату гри, то думаю, ми зробимо висновки вже за тиждень, коли команда повернеться з відпустки. Я хочу привітати команду-суперника, а для нашої команди на жаль повторилася історія, яка крокувала з нами поруч протягом всього сезону: весь матч сидимо на воротах суперника, який створює півтора моменти, забиває гол і на цьому все – крапка, все скінчується. Звичайно, ми будемо підсилювати атакуючу лінію, зробивши з цього матчу висновки. Можливо, нам і був потрібний такий матч. Потрібний тому, щоб ми оцінили те, що відбувалося впродовж сезону, і що нас очікує в Першій лізі. Я хочу ще раз привітати команду-суперника, яка заслужено перемогла, а своїй команді побажати віри у те, що ми з першого разу зуміємо пройти Першу лігу.

— Яким саме ви бачите наступний сезон?

-На жаль у нас через сьогоднішній матч відпустка буде тривати лише тиждень. Вже за тиждень команда збирається на збір і починає готуватися до старту у Першій лізі. Хоча, фактично вже з нового року, ми робили все з прицілом на виступ в першому дивізіоні. І завдання перед командою одне – ми повинні пройти Першу лігу з першого разу. Це завдання мінімум. Ну а крім того будемо намагатися стати абсолютним чемпіоном у Першій лізі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»