Післяматчевий коментар почесного президента СК «Дніпро-1» Юрія Берези

— Юрій Миколайович, що ви відчуваєте зараз, після фінального свистка, коли ваша молода команда здобула путівки до чвертьфіналу Кубка України?

— У мене сльози на очах. Ви знаєте, команда зібралася і вона від матчу до матчу набирається досвіду, і б’ється до останнього. Сьогоднішній матч це все показав. Я просто горджусь, що у нас така команда. І незважаючи на всякі там наговори, але це – команда. Вона боролася два тайми, потім ще два додаткових тайми, а у серії післяматчевих пенальті вони показали, що у них є характер і бажання перемагати.

— Після такої перемоги у команди буде додаткова премія?

— Може бути. Все може бути. Зараз у роздягальні ми це питання обговоримо.

— Очікували сьогодні більше глядачів?

— Сьогодні було велике дійство футболу і мені було приємно знаходитися на «Дніпро-Арені» с початку і до кінця. Я закликаю глядачів прийти і підтримати у наступному матчі спортивний клуб «Дніпро-1», який буде проти ново каховської «Енергії» і це буде дуже важлива підтримка. До речі, це також буде один з найважливіших матчів в цьому році. Футболісти грають для глядачів і коли напівпорожні трибуни –це не так налаштовує. Потенціал наших гравців такий, що на мій погляд половина з них у майбутньому повинні грати у національній збірній України. Приходьте і подивиться на майбутніх зірок українського футболу.

Прес-служба СК «Дніпро-1»