Захисник СК «Дніпро-1»  Юрій Бровченко прокоментував гру з «Ворсклою», зміни у команді та початок підготовки до нового сезону.

—  «Ворскла» дуже гарний суперник, всі ми знаємо цю команду, яка на дуже доброму рахунку у Прем’єр Лізі та представляє наш футбол у Лізі Європи, тож якщо брати рахунок, то нічия з Полтавською командою — гарний результат , а якщо брати по грі, то і в першому, і у другому таймі, коли ми грали різними складами, була рівна гра. Вважаю, на цьому відрізку підготовки ми досить непогано виглядали, адже багато новачків, ми тільки знайомимося один з одним, встигли провести декілька днів тренувань. Самі розумієте, граємо практично з чистого аркушу.

—  У першому таймі вийшло одразу 6 нових гравців, як тобі з лави запасних гра «новобранців» ?

— Одразу помітно, що у команду запросили гарних виконавців! Хлопці всі мають досвід виступів на досить потужному рівні, Прем’єр ліга, Перша ліга — це, безумовно, відчувається у їх діях. На мою думку, це додасть нам якості у грі та підвищить рівень команди.

— Кажуть конкуренція завжди на користь, як відреагували у команді на таку кількість нових гравців?

— Безумовно, конкуренція піде на користь усім, зараз в нас на кожну позицію два — три гравці, тому це стимулює дуже помітно і це — добре. Попереду довгий та важкий сезон, одна людина не може весь час грати, потрібна, як мінімум, якісна ротація , а максимум, повторюсь –  боротьба за місце у складі приносить користь як гравцям, так і команді, в цілому. Вже зараз помітно як змінюються тренування, ми лише десять днів тому закінчили сезон, а у хлопців очі горять — це теж конкуренція! Новачки намагаються себе проявити з однієї сторони, ті хто виходив у Першу лігу з іншої — всі «літають», «риють землю» — дуже цікаво якщо чесно!

—  Тож можна зробити висновок що «старожилів» відчутно новачки «Підбадьорюють».

— Та не те слово! Стимулють як треба! Прикольні тренування пішли, дуже цікаві.

Прес-служба СК «Дніпро-1»