Інтерв’ю півзахисника СК «Дніпро-1» Юрія Бровченка клубній прес-службі.

— Юрію, як почуває собі команда у ранзі «зимового чемпіона»?
— Безумовно, ми зараз задоволені, кожен радий і в нашому колективі зараз позитивний настрій. Так, ми нервували, що деякий час йшли другими у турнірній таблиці, але завершили друге коло все одно на першому місці і задоволені будемо йти у відпустку.
— Але перед відпусткою ще буде кубковий матч у Львові. Команда буде без дискваліфікованого Кравченка, у грі з «Миром» багато гравців травмувалося, знову таки виникла пауза перед матчем… Як готуєтесь до цього протистояння?
— Так, звісно, для нас ще сезон не завершено, адже попереду у нас одна з найважливіших ігор року. Всі готуються до матчу, хочуть перемогти, і нещодавно сам піймав себе на думці, що було б здорово завершити цей футбольний рік, вийшовши до півфіналу Кубка України. Тому, ніхто не розслабляється, усі наполегливо тренуються і готуються до матчу у Львові, і я впевнений, що перерва після останнього матчу в чемпіонату на наші дії не вплине. Настрій тільки на перемогу.
— Не дивлячись на дискваліфікацію, Сергій Кравченко сказав, що буде разом із командою. Присутність капітана на грі, навіть якщо він не буде виходити на поле, наскільки це важливо для команди?
— Безумовно, Сергій – наш капітан, лідер і взагалі дуже важлива постать в команді. Десь його буде не вистачати. Але у нас є обойма складу, колектив, і у нас є завдання пройти у наступний раунд. І у нас є футболісти, які готуються до гри, і у будь-який момент готові проявити себе. Це означає, що зараз прийшов їх час. І я хочу, та і не тільки я, щоб вони себе проявили, і показали свої кращі якості на полі в такому матчі.
— Як ти в цілому розціниш останні півроку у складі СК «Дніпро-1», як етап в особистій кар’єрі ?
— Я задоволений, що зараз виступаю за цю команду, мені подобається тут працювати, подобається підхід тренерського штабу до робочого процесу. Так, я раніше грав у Першій лізі, і для когось це і був би крок назад, але в цій команді є перспективи, тому працювати дуже цікаво. Адже приємно знаходитись на чолі турнірної таблиці, є завдання виходити у Першу ліги, і потім далі в УПЛ. Це все дуже цікаво, і я вважаю, що те рішення, яке я прийняв улітку, перейшовши до СК «Дніпро-1» — воно цілком правильне.
— Невдовзі вже буде новорічно-різдвяна відпустка. Який тост за святковим столом скаже Юрій Бровченко?
— Головний тост? Нещодавно в Інтернеті читав, що за все потрібно дякувати, що було у минулому році: і за добре, і за погано. Адже навіть на невдачах ми навчаємося і стаємо сильнішими. Тому я подякував би за цей рік і звичайно, побажав би у новому році звершення нових досягнень. Це якщо казати про футбол. А взагалі, миру нашій країні, здоров’я усім співвітчизникам, ну і знову таки, щоб футбол в Україні розвивався, і щоб рейтинг нашого українського футболу підіймався.

Прес-служба СК «Дніпро-1»