Одразу після перемоги у львівському чвертьфіналі футболісти СК «Дніпро-1» розійшлись у відпустку, знову зустрінувшись лише тільки цього тижня, коли розпочалася робота по підготовці до весняної частині сезону 2017\18. Таким чином, у команди не було можливості разом зустріти новорічні свята, і сьогодні цей факт був виправлений – почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза запросив тренерів, гравців, менеджерів та персонал команди на свою Батьківщину у селище Саксагань. Атмосфера зустрічі у слайдах прес-служби клубу…

За словами Юрія Миколайовича цей захід стане доброю традицією, коли команда у невимушеній атмосфері може зібратися разом, підвести підсумки півріччя та весело провести час. Безумовно, це не тільки трохи перезавантажує хлопців, для яких зараз розпочинається досить непростий період першого збору, а і відіграє важливу роль в об’єднанні всього колективу, коли разом збирається і керівництво клубу, і тренерський штаб, і футболісти, і персонал.

Впродовж кількох годин тут панував чудовий настрій у всіх гостей. Футболісти показували власні здібності у танцях та у різноманітних конкурсах. Саме тут проходила і посвята новачків, які виконували пісню – це стосується і гравців основи, а також хлопців з Академії, які зараз перебувають в команді на стажуванні. Родзинкою заходу став тост від Романа Зозулі, з яким Юрій Береза зв’язався по скайпу, і теперішній форвард іспанської «Альбасете» привітав команду, побажавши їй успіхів та зростання. Що й казати, свято дійсно вийшло на славу– щирим, сімейним і емоційним!

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко: 
— Я вже не перший раз в гостях у Юрія Миколайовича, а от хлопці відвідали вперше це чудове і затишне місце, де мешкає почесний президент клубу. Таким чином, створюється відмінна традиція приїжджати сюди, спілкуватися, ставити питання, говорити теплі слова. Хочеться, щоб хлопці приїжджали сюди частіше, особливо влітку, коли тут особливо красиво.
— Хтось з гравців команди сьогодні розкрився по-новому?
— Атмосфера на заході дуже дружня, тепла і видно, наскільки чудовий колектив у нас зараз зібрався. Щодо виступів. То не може не радувати Ярослав Поплавка, наші новачки також добре виступили, і на запеклу боротьбу, яка завершилася унічию в грі «крокодил» між досвідченими гравцями і молоді приємно було дивитися.
— Таку гру можна ввести у тренувальний процес?
— Вона вже у нас є, але з м’ячем, тому для гравців тут не було якихось новинок. Футбол – це гра також на реакцію, розум, кмітливість. Сьогодні у тому ж «крокодилі» я подивився на молодь, і побачив, що можливо їм десь і не вистачає досвіду, але є живий розум, гарна дотепність, і це не дозволило перемогти хлопцям на чолі з Сергієм Кравченком.

Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко:
— Подібні заходи дуже важливі, і насправді чудові посиденьки вийшли з таким відмінним настроєм. Можна сказати, що цією вечерею ми зарядилися на рік вперед і тепер головне, щоб ця традиція збереглася на майбутнє. І кожен рік або можливо і кожного півроку ми так би збиралися і проводили подібні вечори.
— Сьогодні багато нових зірок запалилося на сцені. Хто більше за інших запам’ятався?
— Не хочу нікого виділяти окремо. Головне, щоб вони потім на полі стали зірками. В цій команді не талановитий футболіст просто не може опинитися апріорі. Вони усі талановиті і тут залежить усе від того, як футболісти ним скористуються. Тепер їм потрібно багато працювати, слухати тренерів і думаю, що тоді у них все буде добре, тому що для них тут створені усі умови.

Шеф медичної служби СК «Дніпро-1» Микола Ліневич:
— Микола Євгенійович, чудовий стіл та свято. У медичної служби сьогодні все під контролем?
— По-перше, ми піклуємося не тільки про фізичний стан футболістів, але і про моральний мікроклімат в команді. Тому розрядка і позитивні емоції завжди відбиваються на хорошому результаті. Крім того, все, що ми тут сьогодні смакували перевірено особисто мною, і хочу сказати, що меню складено чудово. Ну, а якщо хтось сьогодні трохи переїв, то завтра йому буде важче і доведеться більше побігати, попотіти на тренуванні. Але, в цілому, я переконаний, що такий захід принесе тільки позитивний результат. Взагалі, сама ідея дуже хороша. Все, що тут відбувається об’єднує колектив, адже ми бачимо інший бік наших гравців, і я вважаю, що подібні зустрічі потрібно проводити частіше, щоб у нас був єдиний, сильний та згуртований колектив.

Прес-служба СК «Дніпро-1»