Юнацька збірна України U-19 напередодні відльоту до Фінляндії, де наша команда виступатиме у фінальній частині Євро-2018, провела два спаринги проти представника Першої ліги – ковалівського «Колосу».

Перший матч повністю провели два гравця СК «Дніпро-1» – це захисник Олександра Сафронов та півзахисник Олександр Бєляєв. Долю самого матчу вирішив один забитий м’яч юніорами у першому таймі.

У другій грі, яка завершилася з рахунком 1:1, всі 90 хвилин на полі провів форвард спортклубівців Владислав Супряга.

Вже сьогодні зранку юнацька збірна України вирушила до Фінляндії, де 16—29 липня проходитиме континентальний форум. У груповому раунді синьо-жовті зіграють із Францією (17 липня), Англією (20 липня) і Туреччиною (23 липня).