Контрольний матч.

3 лютого. 10.00. Туреччина.

СК «Дніпро-1» – «Металоглобус» (Бухарест, Румунія) 4:1 (3:0)

Арбітри: Ігор Пасхал (1 тайм), Денис Шурман (2 тайм), Олександр Корнійко, Володимир Володін (усі – Україна).

СК «Дніпро-1»: 1. Махарадзе, 2. Сафронов, 3. Адамюк, 22. Дуглас, 11. Цуріков, 44. Батагов, 20. Ді Франко, 26. Вагнер (99.Заєць,64), 14. Ярмолюк (69.Соловйов,64), 77. Домарацький, 9. Хобленко.

Голи: Вагнер (13), Домарацький (28,78), Ярмолюк (29), Херя (84, з пенальті).

Попередження: Домарацький (34), Потеча (65), Херя (90).

Вилучення з правом заміни: Потеча (68, друга жовта картка).

Свій перший матч сьогоднішнього дня спортклубівці проводили проти румунського «Металоглоусу», який посідає 7 місце у другому національному дивізіоні. Склад дніпрян вийшов досить змішаним. Разом з досвідченими виконавцями вийшли і молоді виконавці, і двоє новачків – Махарадзе та Вагнер, для яких матч проти румунської команди взагалі став першим за «Дніпро-1».

Дніпряни дуже активно розпочали гру, одразу ж перевивши м’яч до воріт суперника. Перший удар спортклубівці завдали вже на 3-й хвилині, коли Вагнер кинув у прорив правим флангом Хобленка і той пробив у ближній кут – воротар румунів зіграв надійно.  Дніпряни продовжили тиск, багато комбінуючи, і після однієї з таких атак пішов простріл з лівого флангу, і у воротарському майданчику захисники зуміли відбитися спочатку від удару Хобленка, а потім не дати пробити Вагнеру, вибивши м’яч на кутовий. І в решті-решт ця активність призвела до голу у ворота «Металоглобусу» – Ярмолюк знайшов пасом Вагнера, і той красиво розгорнувши захисника реалізував вихід сам на сам із голкіпером -1:0. На 20-й хвилині вже Хобленко міг збільшити перевагу, але він не зумів виграти ближній бій у воротаря. Невдовзі вже Ярмолюк у самотужки дійшов до лінії карного майданчику, завдавши удар у дальній кут, але і цього разу голкіпер суперників зумів врятувати команду від голу, відбивши удар на черговий кутовий.

Тільки після цього гравці «Металоглобусу» провели свою першу гостру атаку, яка закінчилася падінням у штрафному майданчику дніпрян, але на це Ігор Пасхал не відреагував. Проте на це відреагували спортклубівці власною результативністю. Спочатку  Домарацькій розіграв комбінацію із Цуріковим, і Костянтин влучно пробив низом -2:0, а вже після наступної атаки дніпрян рахунок став великим – це Ярмолюк завершив комбінацію за участю Хобленка і Домарацького. Далі дніпряни дещо збавили оберти, і хоча продовжували багато комбінувати, але вже без такої гостроти, як раніше.

Одразу після перерви спортклубівці могли забивати вчетверте – це Хобленко кинув у прорив Цурікова, який випередив голкіпера і зумів завдати удар, але він вийшов не сильним і захисник зумів наздогнати м’яч перед тим, як сфера досягла лінії воріт.  Але це був тільки одиничний спалах. Далі гра знову стала нагадувати ту, що тривала у заключні 15 хвилин першого тайму. Це надало можливість більш активно заграти румунській команді, яка кілька разів потурбував Махарадзе, який випереджав суперників за межами карного майданчику, а на 62-й хвилині зреагував на міцний удар Потечи у ближній кут. Невдовзі саме Потеча отримав дві поспіль жовті картки, і залишив поле, але статус гри передбачав у таких випадках заміну.

Ближче до завершення гри команди обмінялися забитими м’ячами. Спочатку дубль оформив Домарацький, який з другої спроби завершив влучним ударом комбінацію за участю Адамюка та Заєця.  Зуміла гол-престижу забити і румунська команда, реалізувавши пенальті. У підсумку 4:1 – переконлива перемога дніпрян і по грі, і по результату.